Co na prezent dla dziewczyny? Kilka kreatywnych pomysłów

Wybór odpowiedniego prezentu dla partnerki lub partnera to problem, z którym boryka się zarówno wielu mężczyzn, jak i kobiet. Pojawia się wiele dylematów i pytań. Jedyny z nich jest wybór między klasycznymi rozwiązaniami a wyjątkowymi, zaskakującymi pomysłami. Co kupić na prezent dla dziewczyny? Podrzucamy kilka kreatywnych rozwiązań!

co na prezent dla dziewczyny.jpg

Gdzie warto szukać prezentu dla dziewczyny?

Jeżeli zakup prezentu odkładamy na ostatnią chwilę, wówczas pole manewru się zawęża. W takiej sytuacji nie mamy zbyt wielkiego wyboru, a skorzystanie z oferty online może przysporzyć problemów, chociażby ze względu na nieterminowe dostarczenie towaru. Dlatego pozostają nam tylko centra handlowe lub inne punkty sprzedaży stacjonarnej. O prezencie dla ukochanej powinniśmy więc pomyśleć z wyprzedzeniem, zwłaszcza kiedy zawsze pojawia się problem z wybraniem odpowiedniego prezentu. Jeśli zapewnimy sobie czas, wówczas możemy skorzystać z oferty sklepów internetowych specjalizujących się w gromadzeniu w jednym miejscu wielu pomysłów na wyjątkowy prezent dla dziewczyny czy chłopaka. 

Warto również poszukać inspiracji na blogach prowadzonych przez kobiety, zapytać o zdanie innych przedstawicielek płci pięknej w otoczeniu lub po prostu wrócić pamięcią do rozmów ze swoją dziewczyną. Kobiety bardzo często wybierając prezenty dla innych, wyrażają otwarcie opinie na temat produktów. Dzięki temu otrzymujemy wskazówki, czego unikać, a co będzie strzałem w dziesiątkę.

prezent-dla-dziewczyny-czyli-klasyka-z-nutka-kreatywnosci.jpg

Prezent dla dziewczyny, czyli klasyka z nutką kreatywności

Dobrym rozwiązaniem może być postawienie na klasykę, czyli biżuterię. Jednak powinniśmy zwrócić uwagę, czy dziewczyna ją w ogóle nosi. Zdarza się, że kobiety lubią kolczyki, ale nie przepadają za naszyjnikami lub na odwrót. Warto zwrócić również na szczegóły na przykład przekłute uszy lub brak dziurek. Pozwoli nam to uniknąć dodatkowych nieporozumień, rozczarowań czy nawet sprzeczek. Jeżeli dziewczyna preferuje naszyjniki, idealnym pomysłem będzie umieszczenie na nim graweru. W zależności od jego wielkości mogą zmieścić się inicjały dziewczyny lub obu osób, ważna data czy krótkie wyznanie. Dodatkowo niektóre sklepy internetowe oferują możliwość nadrukowania na wewnętrznej stronie oryginalnego pudełka na biżuterię spersonalizowanego napisu, na przykład “Kasiu, kocham Cię. 17.09.2019”. 

Każda kobieta lubi usłyszeć miłe słowa nie tylko od partnera, ale też od przyjaciół. Dlatego taki prezent będzie równie dobrym pomysłem, gdy chcemy obdarować nim przyjaciółkę, siostrę czy mamę. Oczywiście w takim przypadku nie zapomnijmy o dostosowaniu napisu do odbiorcy.

prezent-dla-dziewczyny-na-wspolne-wieczory.jpg

Prezent dla dziewczyny na romantyczne wieczory we dwoje

A może warto pomyśleć o prezencie podarowanym z myślą o wspólnych wieczorach? Bez wątpienia zapowiedź kolejnych romantycznych spotkań dostarczy dziewczynie wiele radości. Jeżeli lubicie zjeść razem kolację i wypić lampkę czerwonego wina, wówczas świetnym rozwiązaniem może okazać się zestaw w postaci karafki z kieliszkami dla dwojga. Istnieje możliwość wygrawerowania imion na kieliszkach, a także daty lub innego napisu na karafce. Z kolei dla par, które nie mają zbyt wiele czasu dla siebie, dobrym rozwiązaniem może być słój z kuponami na randkę. Nie chodzi w tym przypadku o ograniczoną ilość spotkań, ale o to, aby były one różnorodne i niezapomniane. Bez wątpienia taki pomysł z pewnością urzeknie twoją lubą.

Gwiazdka z nieba

Bardzo często w akcie desperacji mężczyźni pytają kobiety, co tak naprawdę chciałyby otrzymać na prezent. Zdarza się, że odpowiedź brzmi: Gwiazdkę z nieba. Z pewnością niemałym zaskoczeniem będzie znalezienie jej w tegorocznym prezencie. Wystarczy wypełnić krótki formularz, aby otrzymać certyfikat z potwierdzeniem nadania imienia jednej z gwiazd. Więcej pomysłów na prezent można znaleźć w artykule "Szukasz pomysłu na prezent dla dziewczyny? TOP7 propozycji na prezent". Z pewnością jeden z nich trafi w gust twojej drugiej połówki.


Materiał partnera


Dodał(a): Izabela Popko Czwartek 26.09.2019