Coco Austin - jak utrzymać w łóżku ogień

Ucięliśmy sobie pogawędkę z Coco. Interesował nas jej tyłek, co robi z raperem Ice-T w łóżku i czy wie coś o Polsce
coco austin


CKM.PL: Czy wiesz cokolwiek o Polsce, czy znasz jakichś Polaków?
Coco: Nigdy tam nie byłam, ale chciałabym pewnego dnia odwiedzić wasz kraj.

CKM.PL: Chętnie cię ugościmy. A czy znasz jakichś sławnych Polaków?
Coco: Być może są w moim otoczeniu, ale nie mam o tym pojęcia. A ze znanych… podaj nazwiska, a powiem ci czy znam.

CKM.PL: Papież Polak?
Coco: Kojarzę go, ale nie znam osobiście (śmiech).

CKM.PL: Robisz wiele rzeczy – jesteś modelką, aktorką, tancerką, projektantką, businesswoman. Kim właściwie jest Coco Austin?
Coco: Mam wiele twarzy (śmiech). Jestem żoną Ice-T od 12 lat, `matką` dwóch buldogów Spartacusa i Maximusa, jestem bardzo rodzinną osobą i po prostu kocham życie. A od strony biznesowej – mam swoją marke odzieżową - Licious Clothing - dla dobrze zaokrąglonych dziewczyn. Jestem również modelką już od 15 lat. To tak z grubsza.

CKM.PL: Czy masz jakichś szalonych, nawiedzonych fanów?
Coco: Na szczęście otaczają mnie ludzie pełni szacunku do mnie. Zazwyczaj mówią, że zawsze chcieli mnie poznać, zrobić sobie ze mną zdjęcie, dostać autograf. O dziwo, podczas moich występów, zazwyczaj jest więcej dziewczyn na widowni. Aczkolwiek dziesięć lat temu, gdy startowałam ze stroną cocosworld.com, dostawałam mnóstwo dziwnych maili… Były szalone, pomylone. Już nią nie zarządzam, ale to była niezła rozrywka czytać te wiadomości. Było tam wszystko (śmiech).

CKM.PL: Ice powiedział kiedyś, że dobry seks to 20% udanego związku, a nieudane relacje łóżkowe, to 80% udziału. Jesteście małżeństwem od 12 lat – jak podkręcacie atmosferę w sypialni?
Coco: Przede wszystkim odnaleźliśmy to, co nas najbardziej nakręca i jesteśmy w tym najlepsi. Wiem, że Ice lubi szpilki, ja też je uwielbiam, więc w łóżku ląduję zazwyczaj w nich. Mocno go to kręci.

CKM.PL: Ale kręcą go szpilki na tobie, czy  pożycza je Ciebie?
Coco: (śmiech) Nie! Jestem fetyszystką w tym temacie, kocham buty, szpilki i mój facet również.


CKM.PL: Co robisz żeby utrzymać się w takiej formie? Masz obłędne krągłości! Dużo ćwiczysz?
Coco: Przed udziałem w show w Vegas (Las Vegas` Peepshow – przyp. red.) ćwiczyłam trzy razy w tygodniu po godzinie. Głównie skupiałam się na pracy z dużymi ciężarami na dolne partie mojego ciała. Po przyjeździe do Vegas, trochę zmieniły się moje treningi. Teraz ćwiczę bardziej jak tancerka, wcześniej jak kulturystka. Teraz dziewczyny pytają mnie jak utrzymuję taka sylwetkę, a ja doradzam im zapisanie się na lekcje tańca. Na takich treningach pracuje każda część twojego ciała. Ale to oczywiście zależy też od tego, jaki efekt chcesz osiągnąć.

CKM.PL: A co z twoim tyłkiem – ludzie mówią, że jest `zrobiony`?
Coco: Wciąż ktoś zarzucał mi, że mam implanty w pupie. To dziwne bronić swojego tyłka, ale tak robiłam. Któregoś razu zadzwonili do mnie z programu „The Doctors” i zaprosili, by raz na zawsze wyjaśnić na wizji tę sprawę. Sprawdzono mój tyłek ultradźwiękami i udowodniono, że jest w 100% prawdziwy. To był zabawny moment, ale i tak nie wszyscy w to wierzą. Ale nie przejmuję się tym, bo znam prawdę.

CKM.PL: A jak daleko wpuszczacie kamery w trzecim sezonie programu „Ice Kocha Coco”?
Coco: Godzimy się na kamery tylko w określonym czasie. Nie są z nami przez cały czas. Operatorzy nie chodzą też za nami wszędzie, np. do łazienki nie mogą wchodzić. Dajemy im pewien czas podczas ważnych momentów w naszym życiu. Nie jest to więc frustrujące, że kamery są wszędzie i zawsze. Wystarczy parę godzin w tygodniu.

CKM.PL: Często z kolegami z redakcji zastanawiamy się jak dać kobiecie rozkosz, jak zadowolić kobietę w łóżku. Jaki jest na to przepis?
Coco: Każdy jest inny, nie ma standardowej receptury. Inaczej funkcjonuję ja, a inaczej moja koleżanka. Musisz przede wszystkim rozgryźć, co kręci drugą osobę i starać się być w tym najlepszy. Nawet jeśli nie do końca to lubisz, to jeżeli chcesz być z tym kimś, musisz zostać mistrzem w danej dziedzinie. Albo po prostu to nie wyjdzie. Jeśli ją podnieca lizanie łokcia, musisz zostać najlepszym `lizaczem łokci` na świecie (śmiech)!

CKM.PL: Chcesz powiedzieć, że nie ma specjalnych trików i magicznych sztuczek?
Coco: Wiem, że faceci lubią wygimnastykowane laski (śmiech).

CKM.PL: O tak!
Coco: Więc dziewczyny, rozciągajcie się!

Nowe odcinki reality show "Ice kocha Coco" na kanale E! Entertainment w każdą niedzielę o godzinie 21.00

BIO
Urodziła się jako Nicole Natalie Austin. Przydomek „Coco” zyskała od młodszego brata, który nie potrafił poprawnie wypowiedzieć jej imienia. Jest modelką, aktorką projektantką, a także tancerką w „Las Vegas Peepshow”, gdzie zastąpiła Holly Madison, jedną z byłych dziewczyn Hugh Hefnera. Z raperem Ice-T jest w związku małżeńskim od 12 lat. Wyglądają jakby miesiąc temu się pobrali. Poznali się na planie jego teledysku. Zauroczył się, zjedli razem kolację i tak już razem zostali. Coco przez długo czas była jego asystentką, jednak w pewnym momencie stwierdziła, że ma w sobie jeszcze potencjał i chce go wykorzystać. Ku uciesze rzesz fanów, wróciła do pozowania i występów. Ma 33 lata. Ice-T ma 55. Sukcesu swojego związku upatrują w komunikacji, otwartości na drugą osobę oraz zgranym i satysfakcjonującym życiu erotycznym. 
Dodał(a): Paweł Jaśkowski Czwartek 17.01.2013