Dałeś ciała w walentynki? Tak odkupisz swoje winy

Stało się. Nie ogarnąłeś na czas porządnego prezentu na walentynki. Zamiast tego, kupiłeś jej coś na szybko i ona o tym wie. Na szczęście jest sposób, aby to odkręcić.

small iStock-1209001849 (1).jpg

Oczywiście wierzymy na słowo, że to do Ciebie niepodobne, że nawaliłeś. Spróbujcie puścić w niepamięć tę niezręczną sytuację, a Ty zajmij się naprawianiem swojej wpadki. Podrzucamy pomysł na romantyczny wyjazd we dwoje, który pozwoli Wam znów się do siebie zbliżyć i wzniecić żar w związku, a przy okazji skutecznie zregenerować Wasze ciała i umysły.

Manor House SPA – pomysł na romantyczny weekend we dwoje

Świetnym sposobem na wynagrodzenie walentynkowej wtopy będzie na przykład wyjazd w jakieś urocze, spokojne miejsce blisko natury. Jedną z takich lokalizacji jest Manor House SPA**** – Pałac Odrowążów*****. W tym miejscu funkcjonuje hotel z Gabinetami Bioodnowy, w których można skorzystać z zabiegów paramedycznych. Hotel jest otwarty, więc śmiało możesz zrobić tam rezerwację, nie tylko na weekendowy wypad.

Manor House Spa znajduje się w Chlewiskach pod Radomiem, około 2 godzin jazdy z Warszawy, niedaleko trasy Warszawa-Kraków. Pałac Odrowążów i Stajnia Platera są położone na terenie XII-wiecznej posiadłości szlacheckiej, jednej z najstarszych w Polsce. Architektura, klimatyczne, dopracowane wnętrza zabytkowych budynków i otaczający je 10-hektarowy park zachwycą każdą estetkę. Tym, co da wytchnienie Wam obojgu, będą nie tylko długie spacery na łonie natury, ale też energetyzujące i relaksacyjne zabiegi. W końcu skupicie się na sobie nawzajem, złapiecie dystans.

Pałac Odrowążów nocą.jpg

Ogród Zen Manor House SPA (3 of 1).jpg

Rozpieśćcie swoje ciała i umysły

Przeglądając ofertę Manor House SPA sam się przekonasz, że sam chętnie skorzystasz z zabiegów razem ze swoją lubą. Możecie na przykład poddać się odprężającej sesji z misami i gongami tybetańskimi lub muzyką solfeżową, a także oddać się w ręce masażysty. Twoją partnerkę z pewnością zainteresuje autorski program odmładzający, pobudzający organizm do autoregeneracji. Wszystkie zabiegi opierają się na osiągnięciach medycyny naturalnej z różnych zakątków świata i ciekawie łączą się z najnowszymi technologiami, których nie brakuje w tamtejszych Gabinetach Bioodnowy. 

Łaźnie Rzymskie Manor House SPA.jpg

IMG_3772_kąpiel ofuro.JPG

Manor House SPA oferuje też zabiegi hydroterapii z wykorzystaniem tzw. żywej wody. O jej właściwościach możecie na własnej skórze przekonać się podczas japońskiej kąpieli ofuro w specjalnie opracowanych wannach Duo Ofuro by Manor House SPA. Być może będziecie mieli też ochotę skorzystać z bardziej tradycyjnych metod bioodnowy, jak sauny, Chata Solna, ruska bania czy spektakularne Łaźnie Rzymskie, albo po prostu pomedytować razem w Ogrodzie Zen. W kompleksie żywa woda używana jest wszędzie: zarówno podczas zabiegów, jak i w genialnej restauracji. Można się też w niej zanurzyć, korzystając z luksusowego, bezchlorowego basenu. 

Bezchlorowy basen_Manor House SPA IMG_3363.JPG

IMG_3505_Manor House SPA.JPG

zdjęcie Manor_House_POI_0190 Panorama.jpg

Manor_House_POI_2_0064 Panorama.jpgDodajmy, że hotelowe menu może być dostosowane do indywidualnych potrzeb, również wegan. Manor House SPA jest też jednym z dwóch hoteli w Polsce posiadających międzynarodowy certyfikat ECARF, gwarantujący bezpieczeństwo tego miejsca dla alergików. Tym wszystkim możecie cieszyć się bez towarzystwa małych dzieci – Manor House SPA to hotel dla dorosłych, w którym goście mogą mieć co najmniej 12 lat. Święty spokój macie więc gwarantowany.

Brzmi dobrze? Gwarantujemy, że będziecie chcieli tu wrócić. Więcej informacji o ofercie, zabiegach i innych atrakcjach znajdziesz na www.manorhouse.pl.

Artykuł powstał we współpracy z Manor House SPA


Dodał(a): Izabela Popko Wtorek 23.02.2021