Data polskiej premiery Miasteczka Twin Peaks

Ćwierć wieku musieliśmy czekać, aby móc powrócić do słynnego miasteczka Twin Peaks. W końcu poznaliśmy datę premiery trzeciego sezonu, która zbliża się wielkimi krokami.
tp.jpeg

W SKRÓCIE:

Minęło ponad 25 lat od wyemitowania ostatniego odcinka „Miasteczka Twin Peaks”. Nowa seria zadebiutuje w polskiej telewizji już 22 maja 2017 roku. W obsadzie jest Jakub Gierszał.

PEŁNA WERSJA:
„Do zobaczenia za 25 lat” – tymi słowami zwróciła się Laura Palmer do agenta Dale’a Coopera w ostatnim odcinku „Miasteczka Twin Peaks”. Został on wyemitowany w 1991 roku. Jak pewnie zdążyliście już policzyć, ćwierćwiecze minęło w 2016 roku. Więc do spotkania dojdzie nieco później.

Podano oficjalną datę premiery trzeciego sezonu. W Stanach Zjednoczonych będzie to 21 maj 2017 roku, a w Polsce już dzień później fani serialu będą mogli rozkoszować się dwugodzinnym odcinkiem. Całość przewidziano na 18 epizodów, nad którymi czuwał sam David Lynch, czyli twórca dwóch poprzednich serii.

Ponieważ od ostatniego odcinka minęło sporo czasu, stacja telewizyjna pozwoli fanom znad Wisły przypomnieć sobie jak wyglądało życie w małym, amerykańskim miasteczku na początku lat 90. ubiegłego wieku. Wszystkie dotychczasowe odcinki będą dostępne w serwisie VOD na kilka tygodni przed premierą nowego sezonu, mają się pojawić na platformie już 1 maja. Jest ich łącznie 30, a więc czasu powinno starczyć, nawet jeśli trzeba będzie poświęcić jakąś majówkową imprezę.

Polacy powinni czekać z niecierpliwością na trzeci sezon „Miasteczka Twin Peaks”, który będzie można oglądać na antenie HBO i platformie HBO GO. Pojawią się w nim bardzo znajome twarze. I nie chodzi już o to, że agenta FBI ponownie wykreuje charyzmatyczny Kyle MacLachlan, ale wystąpi tam także David Duchovny.

Dodał(a): Paweł Zieleń Poniedziałek 10.04.2017