Dawid Ozdoba - najlepszy polski BadBoy

Z najlepszym polskim tancerzem erotycznym rozmawiamy o pracy, kobietach, zarobkach a także walce z Hardkorowym Koksem
Dawid Ozdoba


CKM.PL: Czytając twoje wcześniejsze wywiady rzadko można znaleźć coś, co nas najbardziej interesuje. Wszędzie tylko Burneika i stary związek z Edytą Herbuś.

Dawid Ozdoba: Na co dzień to mam najlepszą grupę taneczną w kraju BadBoys, którą założyłem 12 lat temu, kiedy to było mocne zapotrzebowanie na polskim rynku na tego typu usługi. Mam fajnych tancerzy- nie kasztanów - którzy nie mają, co robić w życiu i stwierdzili, że będą się rozbierać. Stworzyłem to bardzo profesjonalnie. Chłopaki są po studiach, mają pasje. Większość jest trenerami personalnymi. Są kreatywni, mają poukładane w głowie. Wszystko to po to, by polskie kobiety miały coś fajnego, żeby przychodziły na pokazy i uciekały od szarej rzeczywistości. Przez ten cały czas a jesteśmy na rynku 12 lat ciągle jesteśmy numerem jeden. Nie jestem tylko tancerzem erotycznym, jestem także trenerem personalnym, instruktorem kulturystyki.

CKM.PL: Człowiek orkiestra z wykształcenia inżynier.
Dawid Ozdoba: I to podwójny. Nie ciągnęło mnie do wojska, studiowałem siedem lat żeby mnie nie złapali. Po ich skończeniu okazało się, że akurat ze mój rocznik przechodzi od razu do rezerwy. Potem był reality show Amazonki, który wygrałem. Następnie Warszawa i tak się kręci przez te lata. Wszystko to zrodziło się przez niemiłą sytuację w moim życiu, gdzie w wypadku samochodowym zginął mój przyjaciel w zasadzie można powiedzieć, że brat. Otrzymałem drugą szansę, ponieważ wcześniej wysiadłem z tego auta i powiedziałem sobie, że moje życie jest zwyczajne, proste i skoro ją mam, muszę wykorzystać.

CKM.PL: Co trzeba zrobić żeby zostać tancerzem erotycznym?
Dawid Ozdoba: To skomplikowana sprawa. Zgłasza się bardzo dużo chłopaków, ale wielu z nich się nie nadaje. Zdarzają się też takie sytuacje, że ludzie są ciekawi, kreatywni, ale gorzej wyglądają. Wtedy muszą rok czasu popracować na siłowni. Są też dobrze wyglądający, ale zachowujący się jak buraki. Mam to do siebie, że po pięciu minutach rozmowy wiem czy gościu się nadaje czy nie. Później go dalej sprawdzamy. Ciężko jest znaleźć chłopaka, który nie dość, że dobrze wygląda to ma też dobrze w głowie poukładane.

Sonda

Ulubiony taniec:CKM.PL: W wywiadach mówisz, że jesteś w tym najlepszy…

Dawid Ozdoba: Nie można być skromnym (śmiech). Mówię to w kontekście tego, że mam konkurencję, która w dużej mierze pomysły czerpie ode mnie. Jestem prekursorem. Często zdarza się tak, że zamawiając BadBoyów, klienci chcą „żeby był Dawid”. Zdaję sobie sprawę z tego, że nie będę robił tego wiecznie i wkrótce zamierzam od tego odejść. Na pewno nie do MMA (śmiech) bo to tylko przygoda.  

CKM.PL: Ilu członków liczą Bad Boysi?
Dawid Ozdoba: Jest nas dziewięciu.

CKM.PL: Jesteś w stanie zliczyć ilość swoich występów?
Dawid Ozdoba:
Nie. Po dwóch tysiącach się zgubiłem.

CKM.PL: Odczuwasz stres? Kiedykolwiek odczuwałeś?
Dawid Ozdoba:
Nigdy nie odczuwałem. Nawet pierwszy raz w Hiszpanii gdzie za namową koleżanek zatańczyłem i zarobiłem na tym pieniądze. Wtedy wziąłem to dla zabawy, teraz z tego żyję.

CKM.PL: Tańczyłeś kiedyś po alkoholu czy dragach?
Dawid Ozdoba:
Nie, nigdy. Po pierwsze nie piję alkoholu. Trzeba trzymać poziom. Nie chodzi o to żeby się napierdolić i wyjść tańczyć. Miałem kiedyś taką sytuację, że chłopak z naszej grupy wyszedł podpity. Od razu mu podziękowałem!

CKM.PL: A tańczyłeś przed kobietami, które kompletnie cię nie pociągały?
Dawid Ozdoba:
Jak kobieta może nie pociągać faceta?

CKM.PL: Są gusta i guściki, nie każdy każdemu musi się podobać. Dawid, proszę Cię …
Dawid Ozdoba:
Nie odczuwam takich sytuacji. Ogólnie nie lubię sytuacji, gdy ktoś się nieodpowiednio zachowuje.

ozdoba .jpg

CKM.PL: Czyli?
Dawid Ozdoba:
Kiedyś pojechałem na wieczór panieński i dziewczyna tak mi plecy przeorała paznokciami, że pod nimi miała moją skórę. Zapytałem -  co robisz? A, ona - mój facet tak lubi… Czasami kobiety zabierają ciuchy i chowają do torebki. Pytam - po ci im te ubrania. Na pamiątkę – odpowiadają. Masz załóżmy 10 pokazów w nocy i jak każda coś podwędzi to nie wyrobisz. Co prawda są to sporadyczne sytuacje, ale są.

CKM.PL: Wiem, że zaczepiali cię partnerzy dziewczyn, dla których tańczyłeś.
Dawid Ozdoba
: Były parę razy głupie teksty, ale dupa w świecie kozak w necie. Bardzo często to partnerzy dzwonią do nas zamówić taniec dla swojej dziewczyny, bo wiedzą, że nic jej się nie stanie i pokaz będzie na wysokim poziomie.

CKM.PL: Ile wynosi koszt waszego występu?
Dawid Ozdoba:
Standardowo jeśli kobieta chce zamówić tancerza na panieński cena niezmiennie od paru lat wynosi ok. 500 złotych. Nieważne czy jest to nasza grupa czy inna. Jeżeli ktoś mówi, że bierze mniej to nie polecam, bo można się naciąć na gościa  co zrobi żenadę. Przykładowo jeden tancerz w Warszawie z innej grupy za dnia jeździ w zakładzie pogrzebowym, w nocy tańczy …

CKM.PL: Zanim odejdziesz pewnie trochę jeszcze potańczysz. Nie obawiasz się, że Burneika ci to uniemożliwi?
Dawid Ozdoba
: Samej walki się nie boję. Po niej i tak zrobię sobie przerwę, bo teraz dwa miesiące się intensywnie  przygotowywałem. Organizm dostał ostro po dupie. Moje życie do tej pory można powiedzieć, że było chilloutem. Dobre imprezy, piękne kobiety a przez te dwa miesiące mieszkałem sam, wszystko zmieniło się o 180 stopni. Powiedziałem sobie, że następnym krokiem będzie nie powrót do szalonego życia a długie spokojne wakacje, chcę wyjechać. Później się zastanowię. Bad Boyów będę na pewno dalej prowadził, oni codziennie mają pracę.

CKM.PL: Długo zastanawiałeś się nad  przyjęciem tej walki?
Dawid Ozdoba
: Miałem w życiu parę marzeń. Chciałem założyć najlepszą grupę chippendalesów - mam. Później chciałem nauczyć się tatuować – umiem. No i chciałem kiedyś zawalczyć na wielkiej gali, do takiej walki wyjdę. Życie polega na tym żeby spełniać marzenia. Wiele osób myśli, że zrobiłem to dla kasy. Owszem na takich galach się dużo płaci, ale szczerze mówiąc, jeżeli bym pracował przez te dwa miesiące zarobiłbym tyle samo albo i więcej, co za walkę... Więc jeśli ktoś twierdzi , że robię to dla pieniędzy to nie ma pojęcia, o czym mówi.

CKM.PL: Widziałeś walkę Burneiki z Najmanem?

Dawid Ozdoba: Widziałem. Dla mnie  to było nierealne, że bokser, który stoczył jakieś tam walki dał się tak powalić. Powiedziałem wtedy, że ta walka była ustawiona. Teraz nie wypowiadam się na ten temat.

CKM.PL: Jak zamierzasz pokonać Koksa?
Dawid Ozdob
a: Nie mogę o tym mówić (śmiech). Trener nie pozwala.

CKM.PL: Szybki zdecydowany atak?
Dawid Ozdoba:
(śmiech) Jest wiele możliwości. Zobaczysz.
Dodał(a): Sebastian Żurawski Środa 24.04.2013