Drewniany luksus

Myślisz, że najlepszy hotel świata musi być ogromnych rozmiarów budynkiem? Nawet nie wiesz jak się mylisz! Zapraszamy do najlepszego hotelu świata!
Hotel Signita Grumeti Reserves


Wybrali go po raz drugi z rzędu najlepszym hotelem świata. Nie jest szklany, nie jest także wielką odnowioną kamienicą. Hotel Singita Grumeti Reserves składa się bowiem z kilku … namiotów i drewnianych domków. No i powiesz, co za shit! Chwila, poczekaj nie bądź w gorącej wodzie kąpany. Hotel leży w Tanzanii a nocują w nim ci najbogatsi. Ciebie w przeciwieństwie do nas na niego nie stać. Obok hotelu biegnie słynna zwierzęca autostrada. Antylopy, żyrafy, mknące z zawrotna prędkością słonie to tu dzień powszedni. Czasami zdarza się, że jesz obiad, patrzysz a tu obok ciebie idzie … żyrafa! Tutaj wszystko masz na wyciągnięcie łapy, w pakiecie dwa razy dziennie safari.

Dobra, człowiek nie wielbłąd i napić się musi. Zimnym napojów masz tutaj pod dostatkiem, możesz nawet wypić drina tuż przy wodopoju słoni. Może to nie rozpieszcza mieszczańskich nosków, no, ale któż z nas nie wychilłby czegoś w takim miejscu. Chcesz się wykąpać? Nie, spokojnie nie kąpiesz w ww. wodopoju. Do dyspozycji masz kilka basenów i salonów Spa. Możesz nawet poganiać z rakietą na korcie bądź pomedytować.

Zdecydowany?


www.Wybieraj spośród tysięcy najtańszych ofert wakacyjnych!

Dodał(a): Ostatni mohikanin Wtorek 11.09.2012