Dziewczyny z kalendarza CKM na 2019 – poznaj je wszystkie [cz. 1/2]

Dwanaście stuprocentowo polskich, najseksowniejszych dziewczyn na dwanaście miesięcy nadchodzącego roku 2019 – w nowym kalendarzu CKM nie ma przypadkowych modelek, a teraz możecie poznać je wszystkie, zanim udacie się do kiosku.
kal.jpg

Wiemy, że czekaliście na niego już od dawna, ale nareszcie jest! Kalendarz CKM na 2019 z dwunastoma najgorętszymi Polkami, z którymi spędzicie nadchodzący rok. Dowiedzcie się co nieco na ich temat – zwłaszcza jeśli jeszcze nie macie swojego kalendarza.

STYCZEŃ – Iga Sokołowska
Chciała być piosenkarką jak Britney Spears, a gdy się wkurzy bywa zła jak Magda Gessler. Ze swojego ciała najbardziej lubi zęby, a jeśli chcesz mieć u niej szanse, to nie możesz się na nią uporczywie gapić!

LUTY – Paulina Pastuszczak
Urodziła się w 1998 roku, co oznacza, że jest rówieśniczką magazynu CKM! Piękna Paulina kocha taniec i nie lubi starych filmów, a w facetach równie bardzo, co poczucie rytmu, ceni poczucie humoru.

MARZEC – Paula Tumala
Jeśli czegoś jesteśmy pewni, to tego, że Paula Tumala jest najseksowniejszą blondynką w Polsce. Uwielbiamy ją tak bardzo, że na naszych okładkach znalazła się do tej pory trzy razy. Poza tym umieściliśmy ją na piątym miejscu 100 najgorętszych kobiet w dziejach Polski z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Czy trzeba pisać coś więcej? Marcu, trwaj jak najdłużej!

KWIECIEŃ – Monika Bikowska
Monika to Miss Ziemi Łomżyńskiej i prawdopodobnie jedyna dziewczyna na świecie, która byłaby w stanie wywołać bijatykę między Tedem a liderem zespołu Boys Marcinem Millerem. I ostatecznie nie wybrałaby żadnego z nich, bo nie lubi, gdy faceci stosują przemoc fizyczną z jakiegokolwiek powodu.

MAJ – Jagoda Judzińska
Okładkowa gwiazda kwietniowego numeru CKM i jednocześnie gwiazda programu Top Model. Jagoda urzekła nas przede wszystkim swoimi stuprocentowo naturalnymi, zjawiskowymi piersiami, ale reszta jej ciała jest równie perfekcyjna. Lubi facetów z charakterem i gdyby miała wybierać, postawiłaby na prokuratora Szackiego z książek Zygmunta Miłoszewskiego.

CZERWIEC – Monika Podhajecka
Mówi o sobie, że jest zadeklarowaną ekshibicjonistką, ma dziary na ciele, kolczyki w sutkach i kocha pole dance. A my kochamy dziewczyny takie jak Monika.

Kalendarz z wszystkimi wymienionymi paniami znajdziesz wraz z grudniowym numerem CKM (12/2018) – w kioskach od piątku 30 listopada!

ckm-12-18-baner-big-b74eccf166c2b4437c3b771b47aa4b37_8f4787.jpgDodał(a): CKM/ fot. CKM Czwartek 06.12.2018