Edyta Górniak ostrzega. Wśród nas żyją Reptilianie i bioroboty

Górniak podczas XIX Zlotu Wolnych Ludzi Harmonia Kosmosu 2022 prosiła, by ludzie z całego serca podziękowali Matrixowi. Dodała także, że wcześniej wiedziała o 'pułapce', jaką była pandemia koronawirusa. Dzięki niej dowiedzieliśmy się także, że wśród nas żyją bioroboty, hybrydy i reptilianie.
Zrzut ekranu 2022-06-27 o 12.53.34.png

O zlocie pisaliśmy jakiś czas temu. Oczywiście nie w kategorii reklamowej, tylko patrzyliśmy na niego szyderczym okiem. Spodziewaliśmy się, że "będzie mocno", ale takie wydarzenia mają to do siebie, że i tak przewyższają nasze spekulacje. Edyta Górniak "odkleiła się" bardziej, niż w 2002 r. w Korei.

Dlaczego mielibyśmy dziękować Matrixowi? "Dzięki niemu możemy przypomnieć sobie wartości i zapragnąć najmocniej w świecie prawdy i życia w tej prawdzie. Potrzebowaliśmy takiego wstrząsu i kopniaka, i dziękujemy im za to. [...] Nie każdy, kto wygląda jak człowiek, ma duszę. Ma tylko kombinezon biologiczny i te same potrzeby fizyczne, biologiczne, ale nie ma połączenia z pierwotną świadomością, ze źródłem i zapomniał lub nigdy nie poczuł tej świętej energii wszelkiego stworzenia" – mówiła gwiazda.

"To, że ja wystąpiłam w obronie ludzi dwa lata temu, to było z pełnym komfortem, dlatego że ja już wcześniej dostałam przekazy, czyli wiedziałam, co może się wydarzyć i byłam zupełnie spokojna o to, że jest to zaledwie kolejna pułapka" – stwierdziła Górniak w kontekście do pandemii koronawirusa. 

Niedługo postaramy się załatwić telefon do Edyty Górniak. Co jakiś czas będziemy się z nią konsultować, by wrzucać wam tutaj przepowiednie odnośnie najbliższej przyszłości. Nie ma za co!


Dodał(a): Konrad Klimkiewicz / youtube.com Poniedziałek 27.06.2022