Epickie reklamy z Super Bowl

W trakcie emisji meczu Super Bowl zaprezentowano reklamy uchodzące za dzieła sztuki. Dodatkowo pojawiło się wiele nowych trailerów do nadchodzących produkcji filmowych.

12.jpg

Super Bowl to przede wszystkim impreza sportowa. Mistrzostwa świata w amerykańskim footballu. Tak, amerykanie urządzają mistrzostwa świata w grze, w którą tylko oni grają. Mieszkańcy Stanów Zjednoczonych zasiadają wtedy zgodnie, z dobrze przyprawionymi skrzydełkami i oglądają mecz.

Transmitująca stacja telewizyjna zaciera ręce. Na pozostałych kanałach natomiast nie leci nic ciekawego, bo i tak wszyscy będą oglądać mecz. W przerwie zaplanowany jest również występ gwiazdy światowej sławy. Legendą obrosło wykonanie piosenki przez Justina Timberlake’a i Janet Jackson w 2004 roku. Piosenkarz ściągnął koleżance kawałek ubrania i obnażył jej pierś. Sutka siostry Michaela zobaczyły miliony osób przed telewizorami. W tym roku na scenę wyszła Lady Gaga.

Do osobnej rangi urosły już reklamy puszczane w przerwach. Żeby dana firma mogła się znaleźć w spocie, musi zapłacić około 20 mln złotych za 30 sekund czasu antenowego. Ładna sumka. Reklamodawcy walczą o swoje miejsce w trakcie Super Bowl. Jest to dla nich szansa, aby dotrzeć praktycznie do wszystkich Amerykanów.

Nie są to słynne polsatowskie przerwy reklamowe, podczas których można wyskoczyć na obiad, wziąć prysznic, a nawet uprawiać seks z partnerką. Telewidzowie naprawdę je oglądają. Prezentowane reklamy są niemalże dziełem sztuki i można je porównać do najlepszych filmów krótkometrażowych.

Producenci opłacają wielkie gwiazdy, które chętnie występują w tych reklamach. A za kamerą stają równie wielkie nazwiska. W tym roku szał na pewno wywołała reklama z Gal Gadot i Jasonem Stathamem, w której gwiazdy spuszczają łomot przeciwnikom w restauracji. Dodatkowo Mercedes do swojego spotu zaprosił legendę filmową Petera Fondę. Dawny Swobodny Jeździec pod batutą braci Coen zamienił motor na samochód. Zobaczcie najciekawsze reklamy i zwiastuny filmowe.  

REKLAMA BAI Z CHRISTOPHEREM WALKENEM I JUSTINEM TIMBERLAKE'EM


REKLAMA MERCEDESA Z PETEREM FONDĄ


REKLAMA KII Z MELISSĄ MCCARTHY

REKLAMA TURKISH AIRLINES Z MORGANEM FREEMANEM

REKLAMA T-MOBILE Z MARTHĄ STEWART I SNOOP DOGGIEM

REKLAMA WIX.COM Z GAL GADOT I JASONEM STATHAMEM

ZWIASTUN NOWYCH "PIRATÓW Z KARAIBÓW"

ZWIASTUN 8 CZĘŚCI "SZYBKICH I WŚCIEKŁYCH"

ZWIASTUN "SŁONECZNEGO PATROLU"


ZWIASTUN 2 CZĘŚCI "STRAŻNIKÓW GALAKTYKI"


ZWIASTUN 2 SEZONU "STRANGER THINGS"


ZWIASTUN "TRANSFORMERS: OSTATNI RYCERZ"
Dodał(a): Mateusz Kryś Poniedziałek 06.02.2017