Dyktator vs Mroczne cienie

Oto mieszanka wybuchowa: Tim Burton, Johny Depp i Eva Green w „Mrocznych Cieniach”, albo „Dyktator” twórców „Borata”. Dwa filmy, które warto zobaczyć

dyktator.PNG

Sex, Sesje i Męski Styl - uaktywnij się na naszym Fan Page'u

Dyktator
reż. Larry Charles


Ostro przerysowany główny bohater, pokręcone poczucie humoru i akcja lasująca mózg – oto film twórców „Borata”, który zapewni ci doskonałą rozrywkę i śmiech na sali (kinowej). Idź na seans, aby przekonać się, że tytułowy dyktator zrobi wszystko co w jego mocy, aby nikt nie przeszkadzał mu w terroryzowaniu Ameryki. Polecamy tę pozycję, bo to naprawdę śmieszna komedia. Poza tym nie w każdym filmie można uświadczyć laski, które rozwalają cegły własnym cycem – a tutaj można!

Mroczne cienie
reż. Tim Burton


Jeśli nie jesteś stworzeniem płci żeńskiej, z pewnością nie podnieci cię informacja, że główną rolę gra w tej produkcji Johnny Depp. Co innego wylewający się z sukienki biust Evy Green –warto zwrócić nań uwagę, bo naprawdę jest na co popatrzeć. A sam film, choć specyficzny i w konkretnej stylistyce, powinien spodobać się nie tylko fanom Tima Burtona. Dodatkowe ukłony w stronę grafików za kawał dobrej roboty.


Dodał(a): Jagoda Piątek 25.05.2012