FreeFormFestival 2013

Bieżący rok będzie obfitował w wielkie festiwale i spektakularne koncerty w Polsce. Już za miesiąc pierwsze z wydarzeń, na których powinieneś się znaleźć, by mieć o czym pogadać ze znajomymi.

freeformfestival 2013Po raz dziewiąty w historii możemy uczestniczyć w święcie nowoczesnej muzyki niezależnej. Zarezerwuj weekend 10-11 maja (piątek i sobota – zdążysz odespać przed pracą lub szkołą w poniedziałek), by przybyć do Warszawy, posłuchać i zobaczyć ambitnych twórców, których muzyka wybiega poza mainstreamowe ramy i wyznacza nowe kierunki. Koncert odbędzie się na terenie świetnie skomunikowanego Soho Factory - kultowego i zabytkowego zagłębia eventowego na Pradze.Tegoroczny FFF zapowiada się wyjątkowo wybornie za sprawą line up`u. Naszpikowany świetnymi artystami, których na pewno już słyszeliście, ale będą również ekipy, które przebijają się do czołówki. Jedno jest pewne – usłyszycie dźwięki niekonwencjonalne, poznacie nowe muzyczne smaki, na które na pewno będziesz mieć apetyt.

Do FreeFormFestival 2013 został jeszcze miesiąc, ale znamy już najważniejszych artystów. Organizatorzy jednak nie odpuszczają i co chwilę informują o kolejnych muzykach, którzy uświetnią swoją obecnością tę muzyczną ucztę. Do tej pory swój udział potwierdzili m.in.: Woodkid, Azealia Banks, Novika, The &, Miss Kittin, Kate Boy, Hudson Mohawke, Fox, Tricky.Świetna gratka dla koneserów wyszukanych dźwięków. Wybrać się warto, choćby po to, by przekonać się, że w Polsce tłumy są nie tylko na koncertach niesfornego nastolatka z Kanady i przewiać głowę muzyką zaangażowaną.

Trasę dojazdu, informację o biletach, zagadnienia organizacyjne, pełny line up znajdziesz na freeformfestival.pl.

freeformfestival 2013 line upSonda

Kto przekonuje Cię do przybycia na FFF 2013?Dodał(a): gianni Poniedziałek 08.04.2013