Game Over na zawsze

Ta gra jest tak realistyczna, że jeśli stracisz w niej życie, to nie żyjesz już na zawsze. Co oznacza, że nie możesz już w nią zagrać. Nigdy.
upsilon.jpg

Gra na PC Upsilon Circuit nie ma „save'ów”, nie ma „checkpointów”, nie możesz po wirtualnej śmierci zacząć od nowa. Studio Robot Loves Kitty przygotowało ten tytuł, by wystawić użytkowników na wielką próbę i by sprawdzić, jak zachowają się, gdy muszą uważać na każdy krok postawiony postacią z gry.

Rozgrywka wygląda tak – dwie drużyny spotkają się na wirtualnej arenie, pełnej pułapek i potworów. Publiczność ogląda transmitowaną na żywo rozgrywkę i może pomagać lub rzucać kłody pod nogi zawodnikom. Gdy któryś z wojowników odpada, kolejny dobierany jest z tłumu oglądających, możesz zatem z obserwatora stać się aktywnym uczestnikiem walk.

Twórcy chcą, by gracze docenili wartość wirtualnego życia. Ale podpowiadają, że jeśli chcesz być mistrzem w Upsilon Circuit, musiałbyś zacząć eliminować wrogów w realu... To ewidentnie gra, która uczy i bawi.Dodał(a): Jan Rzeźnik Poniedziałek 05.10.2015