Gangsta Mikołaj i niegrzeczne renifery - pojawiła się świąteczna kolekcja CROPP

I jest w niej wszystko, czego chcemy na Święta.

cropp święta ckm główne_edytowany-1.jpg

Jeśli postrzegasz świąteczny szał przede wszystkim jako okazję do dobrej zabawy, spędzenia wolnego czasu z przyjaciółmi i pretekstu do oglądania ulubionych filmów z dzieciństwa – witaj w klubie. Cropp puszcza oko do wszystkich planujących choinkowe imprezy, oferując kolekcję pełną żartobliwych gadżetów, ulubionych zimowych sweterków, i sezonowych stylizacji.

Konkurs na najlepszy świąteczny sweter? W Ofercie Cropp jest ich całe mnóstwo, w tym oczywiście Mikołaje, ale w wersji gangsta. A może wolisz nawiązujących do Star Wars świątecznie wystylizowanych żołnierzy-klonów? W tym sezonie inspiracji popkulturą w kolekcji Cropp jest całe mnóstwo. Miks kultowych motywów z kina, komiksów i świata muzyki, z akcentami świątecznymi tworzy zupełnie oryginalną, pełną modowego dystansu mieszankę. W dodatku bardzo wiele elementów kolekcji nadaje się na świąteczne upominki. Kto by nie chciał dostać od Mikołaja piżamy w motyw bożonarodzeniowy, skarpetek w bałwanki albo bluzki z wizerunkiem zespołu „Wham”?

Kolekcja świąteczna Cropp to jednak dużo więcej niż dowcipne T-shirty (znajdziesz na nich m.in. „Kevina” z kultowej produkcji „Home Alone”), swetry i dodatki. To także cała grupa uniwersalnych ubrań zimowych w nowoczesnym stylu. Puchówki, szaliki, flanele i swetry – to wszystko przyda się przez całą zimę. Podobnie jak czerwone spodnie chinosy, które, choć idealne na grudniowego „śledzika” z powodzeniem włożysz i po sezonie.

Zobacz ubrania i dodatki CROPP ze świątecznej kolekcji w galerii poniżej!


Materiał promocyjny


Dodał(a): Izabela Popko Środa 28.11.2018