Gra o Tron 6 - zdjęcia

Właśnie ukazały się 23 zdjęcia z sezonu 6 Gry o tron! Wniosek jest prosty – akcja promocyjna najnowszej serii rusza pełną parą i zapewne za chwilę zobaczymy najświeższy zwiastun epickiego serialu!
gra-o-tron-6-otw.jpg

Do sieci trafiło kilkadziesiąt zdjęć-klatek z serialu „Gra o tron" sezon 6. To oznacza, że marketing produkcji ruszył pełną i niecierpliwie możemy wypatrywać trailera najnowszej serii. Obrazki nie zdradzają zbyt wiele, ale z opublikowanego wcześniej plakatu możemy domyślać się, że powróci Jon Snow, który wybierał się już w zaświaty.

 Wiadomo, że autor kultowych książek - George R.R. Martin - znów nie napisze scenariusza do żadnego z odcinków, gdyż skupia się na powieści „Wichry zimy” i ma spore poślizgi. Serial może po części spoilerować książkę, ale w pewnym momencie drogi ekranizacji i druku się rozeszły.Serial „Gra o tron” sezon 6 będzie się składał z 10 odcinków, a każdy potrwa godzinę. O jego powstaniu zadecydowano przy kontraktowaniu piątego sezonu już w kwietniu 2014. Do tej pory producenci zdradzili, że powstanie co najmniej 8 serii. Produkcją ponownie zajmą się David Benioff i D.B. Weiss.

Premiera 6 sezonu „Gry o tron” HBO zapowiedziało na 24 kwietnia 2016. W Polsce będzie dostępny dzień później.

"Gra o tron" sezon 6 - teaser:


Dodał(a): Paweł Janusz / mat. prasowe Piątek 12.02.2016