Greckie lachonarium

Kryzys finansowy wcale nie przekłada się u Greków na kryzys urodzaju!
greckie boginie.jpg


Spójrz na te seksowne greckie modelki – do kompletu można dorzucić ichnią oliwę, by spływała po tych boskich ciałach oraz oliwki, którymi mogłyby nas karmić `z dziubka`. Mamy nadzieję, że nie pojawią się na trybunach, bo nasi piłkarzy mieliby prawdziwy kryzys z koncentracją.

Christina Koletsa – taka grecka Doda. Karierę muzyczną zaczęła w 2006 roku w talent show muzycznym. Mimo, że nie wygrała, zapadła w pamięć Grekom, którzy wynieśli ją na popowy piedestał. Krysia ma 32 lata i skończyła dziennikarstwo. Takich koleżanek w redakcji sobie życzymy!


Ria Antoniou – 24-letnia modelka dzierży m.in. tytuł drugiej wicemiss Star Hellas 2008 – najstarszym greckim konkursie piękności. Jest także Miss Peloponezu 2007. W tym roku brała udział we włoskiej wersji „Tańca z gwiazdami”. Umawia się podobno z partnerem z tego programu. Czekamy na jej wydanie Zorby.


Evelina Papantoniou -  wygrana w 2001 roku w Star Hellas dała jej przepustkę do reprezentowania Grecji w konkursie Miss Universe, gdzie zdobyła tytuł pierwszej wicemiss. Mimo 33 lat, jest nadal wziętą modelką w swoim kraju. Lubi sztukę, a w szczególności fotografię. My również lubimy jej fotografie.


Eva Laskari – modelka i aktorka. Kiedyś została zdradzona przez faceta… z innym facetem! To dopiero grecka tragedia! Woli facetów starszych od siebie, nawet o 10 lat. Nie bawi jej widok faceta nad konsolą. Eva, zmienimy się!


Katerina Stikoudh – kolejna Miss Hellas, tym razem z 2005 roku. Oprócz modellingu zajmują ją występy w licznych programach telewizyjnych oraz śpiewanie. Kiedyś była instruktorką pływania dla dzieci. Tak, my też tęsknimy do czasów szczenięcych…


Dodał(a): carlo Środa 06.06.2012