Gwiazda filmów dla dorosłych ostro o mężczyznach: 'wy jesteście problemem, nie ja'

Aktorka porno wyjawiła za pomocą swojego profilu w mediach społecznościowych, że nie rozumie, dlaczego mężczyźni nie traktują jej poważnie. Kobieta marzy o tym, by znaleźć dla siebie idealnego partnera, lecz jej randki na dłuższą metę nigdy się nie udają.
Zrzut ekranu 2023-03-13 o 15.12.57.png

Billie Beever kiedyś byłą fryzjerką, jednak nie satysfakcjonowała ją pensja i postanowiła pójść w innym kierunku. Obecnie prowadzi swoje konto na OnlyFans, gdzie dzieli się z widzami gorącymi zdjęciami, a także występuje w filmach dla dorosłych.
Kobieta jest singielką i marzy o tym, by stworzyć szczęśliwy związek. Wszyscy mężczyźni, których spotyka na swojej drodze, myślą tylko o jednym i nie planują tworzyć z nią relacji. Po jednym takim spotkaniu Billie postanowiła wylać swoje frustracje na krótkim nagraniu na TikToku: "Właśnie dowiedziałam się, dlaczego mężczyźni nie chcą się ze mną umawiać. Mogą być moimi przyjaciółmi, szanować mnie, troszczyć się o mnie, ale... nie mogą być ze mną z powodu mojej historii i przeszłości" – mówiła.

Kobieta podchodzi do tego inaczej: "Wszyscy mamy przeszłość i wszyscy mamy historię. Jedyna różnica polega na tym, że ja sfilmowałem swoją! Moja jest w aparacie. Jeśli nie chcesz dać mi szansy, tylko wykorzystać moją przeszłość, to ty jesteś problemem, nie ja" – przekonuje.

Zdania internautów są podzielone. Jedni uważają, że obecny stan Billie to konsekwencja jej poprzednich działań. Jest jednak duże grono, które ją wspiera i wierzy, że jeszcze uda jej się trafić na idealny związek.


Dodał(a): CKM.PL / fot.: Instagram.com Poniedziałek 13.03.2023