Hitman: Rozgrzeszenie

Lubisz sobie postrzelać i pomordować cyfrowych wrogów, ale twój refleks trzyma cię z daleka od najnowszych strzelanek? Właśnie dla ciebie powstał Hitman: Rozgrzeszenie
hitman rozgrzeszenie


Piąta odsłona przygód Agenta 47 jest nastawiona na obecnych fanów tego tytułu, ale i jest też przyjazna dla tych, którzy po tę grę sięgną pierwszy raz. Kilka poziomów trudności pozwoli każdemu dopasować tryb do swoich umiejętności, a łopatologiczne tutoriale w kilka chwil pozwolą ci opanować sztukę cichego mordowania.

Możesz oczywiście zrobić totalną rozpierduchę albo skupić się na tym, co jest sednem gry, czyli eliminowaniem złoczyńców po cichu. Od wyboru poziomu zaawansowania zależy również, który scenariusz lepiej wybrać. Jeśli jesteś kompletnym amatorem, to nawet wszczęcie małego piekiełka nie oznacza dla ciebie końca rozgrywki. Najłatwiejszy poziom gwarantuje ci większą tolerancję na błędy, usypia czujność przeciwników, osłabia ich percepcję. Jednak nie licz na ich totalną bezmyślność – jeśli przebierzesz się za jednego z nich i podejdziesz zbyt blisko – rozpoznają w tobie intruza. Zaletą zachęcającą do zakupu tej gry jest możliwość działania we własnym rytmie. Działania podejmujemy wedle swoich umiejętności, w większości przypadków nie ma presji czasu.

Na Hitmana: Rozgrzeszenie trzeba było czekać sześć i pół roku, zatem oczekiwania co do gry były wysokie. I trzeba przyznać, że IO Interactive, które grę wyprodukowało, stanęło na wysokości zadania. Świetna grafika i bardzo dobrze odwzorowane ruchy i mimika postaci. Dźwięki otoczenia wprowadzą cię w klimat danej sceny.

Ciekawą odmianą Hitmana jest opcja Contracts. Dostępna przez sieć jest zbiorem misji tworzonych przez innych graczy. Możesz stawić czoła scenariuszom napisanym przez innych użytkowników z całego świata lub rzucić im wyzwanie, by podjęli się ułożonemu przez ciebie zadaniu.

Platformy: PC, PS3, XBOX 360
Cena gry:
PC – od 79,90 zł
PS3 – od 209,90 zł
XBOX 360 – od 149,90 złDodał(a): gianni Poniedziałek 07.01.2013