Imprezowy nokaut

Oto recepta na konkretną imprezę i gigantycznego kaca - Knockout, czyli urządzenie pozwalające na picie piwa i jaranie (tytoniu bądź też mniej legalnych substancji) w jednym czasie!

Knockout2.jpg

Oto niewielki gadżet, który pozwoli ci przenieść imprezę na całkiem inny poziom świadomości. A raczej nieświadomości. Knockout - innowacyjny sprzęt, dzięki któremu możesz połączyć picie browara i palenie (załóżmy, że tytoniu - w końcu marihuana jest w naszym kraju nielegalna).

Opisywane przez nas urządzenie w formie butelki to dzieło Kanadyjczyków z Vancouver. Dzięki niemu: po pierwsze, wypijesz piwo w ciągu kilku sekund (umożliwi to ciśnienie wewnątrz zbiorniczka) i po drugie, spalisz w tym samym czasie towar załadowany do rurki. Jedno możemy ci zapewnić - to połączenie zwali cię z nóg!

Knockout jest wykonany ze stali nierdzewnej oraz sylikonu i bez problemu można go myć w zmywarce. Specjalna nakładka pasuje do każdej butelki, a hermetyczne zamknięcie zadba o to, by wlewany do środka alkohol pozostał na swoim miejscu. Sprzęt mieści się w kieszeni, a jego cena waha się w granicy 30 dolarów.

Knockout1.jpg

Dodał(a): Bartosz Joda, fot. Knockout Czwartek 02.04.2015