Influencerka zrobiła operację nosa, by jej dzieci nie musiały tego robić! Cóż za poświęcenie

Choć daleko nam do szufladkowania ludzi, to influencerki bardzo często starają się o to, byśmy mieli o czym pisać. Idealnym przykładem jest ta 19–latka, która postanowiła poświęcić się i poddać operacji nosa, by jej dzieci mogły odziedziczyć po niej ten narząd po korekcie.
Zrzut ekranu 2023-03-28 o 00.54.41.png

Na tak genialny pomysł wpadła 19–letnia influencenka Fiore Ciminello z Argentyny. Jak się domyślacie, komentujący przejechali ją, jak walec. Co ciekawe, nagranie ma ponad miesiąc, a dopiero teraz się wybiło. "Poddałam się plastyce nosa, żeby moje dzieci urodziły się z ładnymi nosami" – napisała na nagraniu.
Choć oczywiście mógł być to żart, cały profil influencerki na to nie wskazuje. 19–latka stwierdziła, że operacja plastyczna może w jakikolwiek sposób wpłynąć na potomstwo. "Przefarbowałam włosy na blond, żeby moje dzieci też były blond" – pisała jedna z internautek. Inna stwierdziła, że dlatego nigdy sobie nie zrobiła tatuażu, by jej dzieci nie urodziły się z tatuażami". "W jakim świecie ona żyje? Darwin płacze nad grobem" – podsumowano.

Dziewczyna później wyjaśniła, że nie przeszła plastyki nosa, tylko operację przegrody. Nie poinformowała jednak, czy chciała przedstawić to w taki sposób, czy jednak nie było to celowe zagranie. 


Dodał(a): CKM.PL Wtorek 28.03.2023