Podryw w internecie – jak zagadnąć dziewczynę na Facebooku

Na fejsie jest ponad 2 miliardy osób, więc prawdopodobnie nie ma lepszej bazy do szukania wybranki swojego serca. Ale znaleźć ją to tak naprawdę mały problem – trudno się dopiero robi, gdy trzeba jakoś do niej zagadać.


Na Facebooku jest pełno potencjalnych kandydatek na przyszłą dziewczynę. Problem polega jednak na tym, że po pierwsze: większości z nich nie znasz, a po drugie, co niejako wynika z pierwszego, fejs dość mocno utrudnia nawiązanie kontaktu. Istnieje jednak całkiem dobry i sprawdzony sposób na to, jak zapoznać się z nieznajomą dziewczyną przez Facebooka i my zaraz wam go zdradzimy. Najpierw musimy jednak ustalić pewne fakty.

Zanim zaczniesz
Podryw musi się koniecznie odbyć przez prywatną wiadomość. Tak zwane „zaczepki” odpadają, bo nikt nigdy nie zwraca na nie uwagi, i prawdopodobnie zdążysz się zestarzeć w samotności zanim twoja wybranka w ogóle odnotuje to, że ją zaczepiłeś na Facebooku. Odpadają również polubienia jej zdjęć i ich komentowanie, bo wtedy najpewniej weźmie cię za jakiegoś napalonego zboczeńca, który… no sami wiecie, co robi, patrząc na jej fotki.

Dlatego, jak wspomnieliśmy, poderwanie dziewczyny na Facebooku musi się odbyć przez prywatną wiadomość. Problem polega jednak na tym, że fejs automatycznie wrzuca wiadomości od nieznajomych do folderu „inne”, istnieje więc ryzyko, że twoja wybranka po prostu je przeoczy.  By tak się nie stało, możesz oczywiście spróbować zaprosić ją do znajomych, ale szanse na to, że ona zaakceptuje zaproszenie od obcego kolesia są bardzo niewielkie. Oznacza to więc, że musisz zrobić coś, żeby spodziewała się tego, że do niej napiszesz. I tu właśnie wchodzi nasz sposób.

Jak poderwać dziewczynę na FB

Upewnij się, że masz ze swoją wybranką jakichś wspólnych znajomych. W idealnym świecie znałbyś jej przyjaciółkę, ale tak naprawdę wystarczy ci jakakolwiek jej i twoja znajoma. Teraz musisz już tylko napisać do tej znajomej i poprosić ją, by ta poleciła cię twojej wybrance i uprzedziła ją, że planujesz się do niej odezwać. Taka rekomendacja ma dwie główne zalety: dziewczyna, którą chcesz poznać, spodziewa się twojej wiadomości, a poza tym zostałeś jej polecony przez kogoś, kogo ona sama zna, a więc najpewniej będzie nastawiona do ciebie pozytywnie.

Gdy więc już przełamiesz wszystkie wymienione bariery, powinno pójść z górki. Tylko pamiętaj, jak najszybciej zaproponuj przeniesienie znajomości do świata realnego. No bo w końcu co to za przyjemność tylko klikać w klawiaturę?

ZOBACZ TEŻ:

Randkujesz online? To może ci się przydać...

Opublikowany przez CKM Czasopismo Każdego Mężczyzny na 29 czerwca 2017
Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. istockphoto.com Środa 27.09.2017