Kobieto przyciągacze vol. 1

Czyli 35 sposobów żeby podnieść swoją atrakcyjność.

flirtowanie


Jeśli chcesz mieć powodzenie u kobiet, to nie wystarczy ci tylko gruby portfel i modne wdzianko. Co bardziej wyrafinowane przedstawicielki płci przeciwnej patrzą też na inne rzeczy, które tobie niekoniecznie mogą wydawać się męskie. Jeśli nie chcesz spędzać wszystkich wieczorów w towarzystwie kumpli, musisz pójść na mały kompromis. Ale nie martw się, poradzimy ci, jak to zrobić. Oto proste triki, które uczynią cię bardziej atrakcyjnym od Macieja Zakościelnego, a nawet George’a Clooneya.


1. Pomagaj w kuchni. Naukowcy z Uniwersytetu Waszyngtońskiego udowodnili, że kobiety uważają mężczyzn za bardziej atrakcyjnych, jeśli ci pomagają im gotować. W Polsce w 72 proc. domów przy garach stoją tylko panie. Stań obok, a możesz na tym zyskać.

2. Uwiedź ją zapachem. Ale, zdaniem dr. Alana Hirscha z chicagowskiej The Smell&Taste Treatment and Research Foundation (Fundacji Zapachu i Smaku), lasek wcale nie kręcą intensywnie pachnące perfumy, a raczej woda toaletowa z dodatkiem cynamonu. Jego słodka nuta stymuluje w mózgu receptory rozbudzające pożądanie seksualne.

3. Zadbaj o dłonie. Zwraca na nie uwagę aż 80 proc. kobiet w interesującym cię wieku 18-35 lat. Ze starannie obciętymi paznokciami i usuniętymi skórkami wydasz się im bardziej atrakcyjny. Unikaj obgryzania paznokci, co przydarza się 40 proc. męskiej populacji.

4. Wartość mężczyzny podnosi szybki sportowy samochód. Najlepszy byłby Bugatti Veyron, który w 2,5 s osiąga 100 km/h, rozpędza się do 407,5 km/h, a kosztuje 1 mln euro. Jeśli tyle akurat nie masz, możesz za ok. 100 tysięcy złotych nabyć np. Seata Leona Cuprę.

5. Wybiel sobie zęby. W USA udowodniono, że 96 proc. kobiet uważa mężczyzn o równym, białym uzębieniu za bardziej atrakcyjnych. Co roku Amerykanie na zabiegi wybielające wydają aż 300 mln

Sonda

Jakiego sekretu nie chciałbyś usłyszeć od swojej partnerki?

dolarów. Tańsze jest użycie dobrej pasty, chyba że tak jak starożytni amanci wolisz do wybielania zębów użyć... moczu.

6. Śmiech to zdrowie, więc żartuj na całego. Psycholodzy z Uniwersytetu Aberdeen wykazali, że dowcipni faceci są postrzegani przez płeć przeciwną jako przystojniejsi. Jeśli nie wiesz, skąd brać żarty na poziomie - czytaj CKM!

7. Częściej zakładaj krawat. Zdaniem stylistów dżentelmen powinien mieć w szafie co najmniej pięć krawatów. Im bardziej mają one wyraźne motywy, np. zwierzęta, postaci z kreskówek czy samochody, tym bardziej ich właściciel jest atrakcyjny dla pań.

8. „Wydłuż” sobie nogi. Naukowcy z Uniwersytetu Wrocławskiego twierdzą, że jeśli twoje nogi są dłuższe o 5 proc. od średniej krajowej, budzisz większy zachwyt płci przeciwnej. Jeżeli jesteś krótkonogi, spróbuj chociaż nosić wąskie, ciemne spodnie.

9. Zadbaj też o pozycję zawodową i najlepiej zdobądź stopień naukowy. Udowodniono, że jeśli mężczyzna przedstawia się jako prof. Nowak, wydaje się kobiecie o 6 cm wyższy, a zatem bardziej atrakcyjny, niż gdyby przedstawiał się po prostu jako Nowak.

10. Chodź w czystych butach. Z lektury kobiecych forów dyskusyjnych wynika, że panie mają hopla na tym punkcie. Chodząc w zabłoconych mokasynach, masz u nich małe szanse!

11. Nie lubisz się opalać? Niedobrze. Badania naukowców z Uniwersytetu Missouri wykazały, że mężczyzn o brązowawym odcieniu skóry kobiety uważają za zdrowszych, więc bardziej godnych uwagi. Pozostaje ci krem samoopalający...

12. Kup sobie iPhone’a. Na świecie to absolutny hit, najbardziej pożądany gadżet roku. W Polsce chce go mieć pół miliona ludzi. Ale spokojnie, zdobądź po prostu iPhone’a przed nimi wszystkimi, a zyskasz w oczach pań.

13. Dbaj o świeży oddech. Amerykańscy naukowcy szacują, że aż 45 proc. ludzi zapachem z ust odstrasza otoczenie. Za oceanem na zwalczanie tego problemu co rok wydaje się 10 mld dolarów. Ty też musisz zainwestować w zdrowe zęby lub choćby w gumę do żucia, by laski nie omijały cię z daleka.

14. Nie noś skarpetek do sandałów. Choć ten sposób ubierania się preferuje większość Polaków, to jest to największy obciach ostatnich lat. Nie ulegaj mu!

15. Flirtuj z innymi laskami i... daj się na tym przyłapać! To nie żart. Dr Benedict Jones z Uniwersytetu Aberdeen twierdzi, że zainteresowanie tobą innych kobiet sprawi, że i swojej dziewczynie wydasz się bardziej godny grzechu.


Dodał(a): Tomasz Wojciuk Poniedziałek 01.08.2011