Jak wkurzać znajomych na fejsie

Największy portal społecznościowy świata byłby dużo fajniejszy, gdyby nie było na nim tylu ludzi
irytujący facebook


Nie wyrabiasz z liczbą dostawanych od kumpli zaproszeń na piwo i nie jesteś w stanie odpisywać na wszystkie wiadomości od fanek? Poradzimy ci, co zrobić, byś wkrótce na fejsbuku był całkiem sam. Czyż to nie piękna perspektywa? Uwaga, pojedynczy trolling może przejść niezauważony, więc stosuj wszystkie poniższe patenty równocześnie i jak najczęściej.

1. Weź udział w durnym konkursie, np. z kremem do rąk jako nagrodą. By go zdobyć, potrzebne są lajki znajomych. Pisz do nich i błagaj o pomoc trzy razy dziennie, powtarzając, że to od nich zależy twoja wygrana.

2. Wrzucaj 10 razy dziennie piosenki, których każdy ma już dość. M. Cyrus i I. Węgrowska pasują jak ulał.

3. Obowiązkowo udostępniaj wszystkie idiotyczne łańcuszki, np. o głodnych kotkach w Afryce, których marny los z pewnością odmieni się dzięki lajkowaniu.

4. Informuj co 10 minut, co zjadłeś, jaką zrobiłeś kupę, gdzie pijesz kawę i jaka jest za oknem pogoda.

5. Sadź wirtualne warzywa, graj w pokera online i strzelaj złymi ptaszkami, a wszelkimi sukcesami chwal się na swej fejsbukowej ścianie. Aha, koniecznie zaproś do tej wspaniałej rywalizacji inne osoby!

6. Komentuj posty znajomych tylko w bardzo poważnym tonie. Zawsze miej inne zdanie niż autor posta. Na końcu swego komentarza powinieneś się podpisać.

7. Opublikuj 40 zdjęć swego psa zrobionych tego samego dnia. A za godzinę wrzuć podobną galerię chomika.

8. Na każdą wiadomość na czacie odpowiadaj: „Tak, tak, oczywiście lol xD”. Nieważne, czy to ma sens, czy nie.

9. Taguj znajomych na durnych zdjęciach, np. że świnia w czapce to Jan Kowalski, a pijak pod ławką to Adam Nowak. Szczególnie cenne, jeśli to jest prawda.

10. No i nie zapominaj zawsze lajkować wszystkie swoje posty i własne komentarze! To ważne. Naprawdę!


Dodał(a): CKM Czwartek 19.12.2013