„John Wick 3” – poznaliśmy opis filmu i pierwszy plakat

John Wick do trzech razy sztuka. Do premiery filmu coraz bliżej, więc twórcy dzielą się ze światem coraz większą porcją szczegółów dotyczących produkcji.
Screenshot-2018-4-27 smantha on Twitter.png

No wreszcie wiemy coś więcej! Po mętnych i niepełnych przeciekach dotyczących filmu „John Wick: Chapter 3”, które pojawiły się na początku 2018 roku, teraz mamy oficjalny opis filmu zaprezentowany przez twórców na CinemaConie (najważniejsze targi przemysłu filmowego). Nie będziemy go wam jednak streszczać, tylko po prostu zacytujemy w całości:

John Wick (Keanu Reeves) ucieka z dwóch powodów... za jego głowę została wyznaczona nagroda - otwarty kontrakt o wartości 14 milionów dolarów - oraz złamał on główną zasadę: odebranie życia na terenie Hotelu Continental. Ofiarą był członek stowarzyszenia High Table, które wyznaczyło wspomnianą nagrodę. John powinien był już zostać zabity, ale Winston, manager Hotelu Continental, odwlekł o godzinę „ekskomunikowanie” go – oznaczające cofnięcie członkostwa i możliwości korzystania ze specjalnych usług oraz odcięcie od innych członków. John korzysta z sektora usług, aby przeżyć i uciec z Nowego Jorku.

A więc w trzeciej części Wick złamie świętą zasadę zabójców znaną z dwóch poprzednich filmów. Oznacza to, że po raz kolejny szykuje się bardzo, ale to bardzo krwawa jatka.

Przy okazji opisu twórcy podzielili się też ze światem pierwszym plakatem Johna Wicka 3. Możecie zobaczyć go powyżej.

Ostatnim z doniesień w sprawie trzeciej części filmu jest prawdopodobny występ Halle Berry u boku Keanu Reavesa. Podobno aktorka brana jest pod uwagę jako najpoważniejsza kandydatka do roli „kobiety w wieku 20-40 lat z małym dzieckiem”.

Premiera filmu "John Wicka: Chapter 3" już 17 maja 2019 roku. 

Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. Twitter Piątek 27.04.2018