KaeN - wywiad CKM

KaeN – jedna z największych postaci polskiego rapu – zdjął z twarzy swoją słynną maskę, wydał nowy album i rozmawia z CKM.

kaen wywiad ckm.jpg

KAEN

Naprawdę nazywa się Dawid Starejki. Raper i kickbokser. Rocznik 1988, pochodzi z Sanoka, od lat związany z warszawską wytwórnią Prosto. W marcu 2017 r. wydał album „Debiut”. Często porównywany jest do amerykańskiego rapera Eminema – co, zależnie od kontekstu, jest albo komplementem albo obelgą.

CKM: Gdybyś nie był raperem, to co byś robił?
KaeN: Tak naprawdę nie znam życia bez muzyki. Robię ją od roku 2000 i szczerze mówiąc, nawet nie umiem sobie wyobrazić, co innego mógłbym robić.

CKM: Najdziwniejsze propozycje od fanów?
KaeN:  Byłem zapraszany na ślub i komunię. Ba, chciano, żebym zagrał na samym ślubie. Zdarzyło się, że ktoś pisał, żebym został jego świadkiem na bierzmowaniu. Inna osoba prosiła mnie zaś o zostanie ojcem chrzestnym jej dziecka.

CKM: Jak relaksujesz się po koncercie?
KaeN:  Kierunek hotel, potem łóżko. Często nie mogę zasnąć i oglądam bzdurne programy w nocnym paśmie. Nie wiem jednak, czy można to nazwać relaksem.

CKM: Najgorętsza groupie?
KaeN:  Sporo ich było (...)


To tylko fragment naszej rozmowy z KaeNem. Cały wywiad znajdziesz tylko w grubym (aż 138 stron) numerze CKM – już w kioskach:

05_ckm_2017-617.jpg

Kup CKM przez internet: czy zamówisz jeden numer czy prenumeratę – wysyłka gratis (i kultowa książka w prezencie)! Kliknij tutaj.


Dodał(a): CKM Piątek 21.04.2017