Kara za zdradę z żoną kumpla: urwane jądro

Czasem faceci grożą swoim kumplom, że jeśli ci im coś zrobią, to w zemście urwą im jaja. Ten facet, w tym przypadku, rzeczywiście nie rzucał słów na wiatr.
iStock-496237629.jpg

Są dwie zasady męskich przyjaźni, których żaden facet nie powinien łamać pod żadnym pozorem. Po pierwsze: lojalność wobec kumpla i po drugie: nieposuwanie żony/dziewczyny/partnerki/kochanki kumpla. Złamanie pierwszej zasady nie musi wiązać się ze złamaniem drugiej, jednak złamanie drugiej – zawsze łamie także pierwszą.

Dlatego wściekłość Piotra K., krakowianina, który najpierw zaprosił swojego kolegę do mieszkania na popijawę i jeszcze tej samej nocy znalazł w łóżku z własną żoną, może być jak najbardziej uzasadniona. Co gorsza, gospodarz wyszedł tylko na poranny spacer z psem i właśnie w tym momencie jego nielojalny kumpel zaciągnął jego równie nielojalną żonę do łóżka.

Gdy więc Piotr K. wrócił do domu i znalazł parę w niedwuznacznej sytuacji we własnej pościeli, wściekł się do tego stopnia, że zaczął wywlekać kumpla ze swojego łóżka za jaja. Oczywiście męskie klejnoty nie są przystosowane do wytrzymywania tego typu obciążeń, więc skutek mógł być tylko jeden: wyrwane jądro nielojalnego kumpla.

Sprawca wypadku zachował jednak na tyle trzeźwości umysłu, że kiedy zorientował się, co zrobił, wezwał policję i pogotowie. Kochanek zdążył już jednak uciec do swojego mieszkania, z którego to przetransportowano go dopiero do szpitala.

Według prokuratury urwanie jądra kwalifikuje się jako średni uszczerbek na zdrowiu, za co Piotrowi K. grozi do 5 lat więzienia. Mężczyzna przyznał się do winy, a w wyjaśnieniach tłumaczył, że był bardzo wzburzony całą sytuacją. My mu się wcale nie dziwimy.

TEJ DZIEWCZYNY NIKT BY NIE ZDRADZIŁ:Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. istockphoto.com Piątek 24.11.2017