Karaoke na konsole

Konsola to nie tylko odpalanie kolejnych przeciwników, naparzanie zombie czy haratanie w gałę. Oprócz alternatywnej rozrywki, jaką wprowadzają okulary VR i rozgrywka w wirtualnej rzeczywistości, masz też jeszcze jedną atrakcję, którą akurat w najbliższym okresie docenisz jeszcze bardziej.
now-sing-otw.jpg

Karaoke! To idealne rozwiązanie na obecną porę, kiedy pogoda jest barowa. Tylko nie bardzo chce się szlajać po tych barach. Nie musisz szukać odpowiednich aplikacji w sieci i ściągać ich na kompa, a później śpiewać do mikrofonu zintegrowanego z gamingowymi słuchawkami. Poza tym słuchanie kawałków w dziwnych wersjach instrumentalnych lub z czasów zamierzchłych w formacie „MIDI” przenosi Cię do czasów kolonii z podstawówki. W „Now Sing” masz dostęp do oryginalnych ścieżek dźwiękowych oraz teledysków.

Na starcie dostajesz 30 numerów do wykonania, m.in. takich wykonawców jak: Calvin Harris, Mark Ronson feat. Bruno Mars, Meghan Trainor, Ariana Grande feat. Iggy Azalea czy John Legend, Maroon 5, LMFAO. Śpiewać możesz w pojedynkę albo w duecie – na dwa mikrofony lub na jeden, przekazując go sobie. Możesz się poczuć jak Mietek Szcześniak i Edyta Górniak w „Dumce na dwa serca”. Nie wykonuj tylko takich kawałków z kumplem. A przynajmniej nie patrz mu przy tym głęboko w oczy. System rozpoznaje czy śpiewasz rytmicznie, trafiasz ze słowami, czy wyjesz jak marcujący kot. Przyznaje za to punkty lub odbiera Ci `energię`. Na placu boju zostaje jeden bard.Gra daje pole do popisu szerokiemu gronu. Do jednej konsoli podepniesz maksymalnie cztery mikrofony, co umożliwi rywalizację ośmiu osobom. Obyś znalazł tyle chętnych – na początku imprezy, bo później nikogo do śpiewów namawiać nie trzeba...

„Now Sing” dostępne jest na konsole PS4 i XONE. Zestaw z jednym mikrofonem kosztuje 149,90 zł, a z dwoma 199,90 zł. Jeśli mieszkasz w bloku, nie zapomnij uprzedzić sąsiadów, bo wtedy gra może kosztować Cię trochę więcej. O mandat za zakłócanie spokoju.

now-sing-box.jpg
Dodał(a): Paweł Janusz Piątek 18.11.2016