Kiepskie Lego, a raczej... lego Kiepscy. Taki zestaw podbił TikToka

Wszyscy dobrze wiemy, że 'Polak potrafi'. Skoro mamy już w ofercie Lego takie klasyki, jak 'Harry Potter' czy "Władca Pierścieni', musieliśmy przedstawić nasz odpowiednik. Padło na kultowy serial, jakim są 'Kiepscy'. Autorem zestawu jest TikToker o nazwie 'Ponury'.

Zrzut ekranu 2023-03-10 o 02.52.24.png


Autor sam przyznał, że nie przywiązywał dużej uwagi do zestawu, a nagranie tworzył "na szybko". Nie zmienia to jednak faktu, że dzięki temu jego konto na TikToku zyskało dzięki temu ogromną popularność. 


@p0nury Replying to @. #lego #kiepscy #dcdc #legopolska ♬ dźwięk oryginalny - I am dead but pretty ~


Zestaw zawiera ludziki imitujące główne postacie serialu – Ferdka Kiepskiego, Arnolda Boczka i Mariana Paździocha. Gwiazdy robią to, co zwykle. Siedzenie w mieszkaniu i oglądanie telewizji jest zakrapiane "Mocnym Fullem". Zapewne Ferdek zastanawia się nad tym, czy w tym kraju znajdzie się praca dla kogoś z jego wykształceniem.
Nie zabrakło takich detali, jak kultowa meblościanka, piec kaflowy i dywan. Tylko portret Lego rodziców Harry'ego Pottera nam nieco psuje klimat. Mamy nadzieję, że ktoś z osób decyzyjnych w Lego trafi na tego TikToka i będziemy mogli się cieszyć takim skromnym zestawem. Lepsze to, niż mini figurka prezesa czy coś w tym rodzaju.


Dodał(a): Konrad Klimkiewicz / fot. TikTok @Ponury Piątek 10.03.2023