Kiepskie wieści. To może być koniec „Świata według Kiepskich”

Jeżeli zadawałeś sobie pytanie, czy ten rok może być gorszy, spieszymy z odpowiedzią – tak może! Nie wiemy, czy to wina mendy Paździocha, ale najprawdopodobniej nie będzie już więcej odcinków „Świata według Kiepskich”.
Świat według Kiepskich.jpg
20 lat minęło jak jeden dzień – właśnie przez taki okres mogliśmy śledzić losy mieszkańców kamienicy przy ul. Ćwiartki ¾. Ferdynandowi Kiepskiemu przez ten czas nie udało się znaleźć roboty, bo jak sam wielokrotnie powtarzał: “w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem”.

Teraz z zatrudnieniem przy produkcji serialu mają problem odtwórcy głównych ról. Marzena Kipiel-Sztuka (serialowa Halinka) zdradziła w rozmowie z Super Expressem: “Nie nagrywamy i nie znamy daty ewentualnych zdjęć, więc prawdopodobnie to koniec. Szkoda, bo to była fajna przygoda. Dzięki Halince zyskałam popularność, a ona była jak moja druga skóra”.

Zdjęcia do serialu, jak co roku, miały ruszyć w czerwcu, ale jak ustalił SE, żaden z aktorów nie otrzymał scenariusza i nie został zaproszony na plan.

Nie wiemy, czy za taki stan rzeczy obwiniać koronawirusa, Paździocha czy Tuska… Natomiast musimy przyznać, że tak przykrej informacji nie słyszeliśmy od momentu śmierci Krystyny Feldman wcielającej się w rolę Rozalii Kiepskiej.


Dodał(a): Konrad Siwik / fot. „Świat według Kiepskich” Poniedziałek 22.06.2020