Konkurs: Nowa Świecka Tradycja

Oto odpowiedź na dręczące pytanie, jak zaspokoić kobietę, a przy okazji zrobić sobie dobrze!
buty do wygrania
Wiadomym jest, że kobiety szaleją bardziej za butami niż za nami i z tej okazji razem z Sweet&Deadly Shoes urządziliśmy sprytną zasadzkę, dzięki której trzech z najbardziej aktywnych graczy, mających wśród znajomych duuuużą liczbę dziewczyn zdobędzie jedną z naszych koszulek!

Zasady są proste jak męskie potrzeby:

Wysyłasz do swoich znajomych koleżanek info, że chciałbyś podarować im szałowe buty Sweet&Deadly Shoes, z tym że, aby je zdobyć laski muszą wykonać kilka akcji:

a)
polubić Sweet&Deadly Shoes na Facebooku, czyli tutaj

b) napisać do nas na adres [email protected] maila (w tytule wpisując: "Nowa Świecka Tradycja"), w którym kandydatka do obdarowania butami napisze nam 3 zdania o tym, dlaczego Ty z kolei powinieneś dostać koszulkę CKM! Musi więc nam podać od kogo dostała zaproszenie do zabawy!

c)
nagrodę dla kobiety można wymienić na inne buty dostępne w dostawie „w ciągu 24h”, dlatego aby zobaczyć więcej modeli butów dziewczyny zapraszamy na www.sweetanddeadlyshoes.com

Buty
Sweet&Deadly Shoes wygra dziewczyna, która przekona nas w swoim mailu, że to Ty powinieneś dostać koszulkę CKM!

A koszulki CKM zdobędzie 3 z Was, którzy zaproszą skutecznie największą liczbę dziewczyn do zabawy oraz jeden, o którym skutecznie napisze dziewczyna wygrywająca buty.

Do dzieła! Macie powód, aby zaglądać do swoich znajomych, sprezentować im buty, i wygrać nasze kultowe koszulki!

ROZWIĄZANIE KONKURSU!

Butki Sweet&Deadly Shoes wygrywa Martyna z Warszawy, która w fantastyczny sposób zareklamowała swojego znajomego – gratulujemy!

3 koszulki CKM zdobywają:
apple pie
marcepan
puero


Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo

REGULAMIN KONKURSU


Dodał(a): CKM.PL Czwartek 07.03.2013