Konkurs: "Władca Pierścieni"

Kultowa seria w odświeżonej formie! Jesteś fanem? Musisz mieć je w swojej kolekcji. Nie pociąga cię ten gatunek? No to masz najlepszą okazję, by za darmo przekonać się do niego
wladca-okl-otw.jpg


Z okazji wydania rozszerzonych edycji jednego z najbardziej znanych i kasowych filmów w historii kinematografii, mamy dla was nowe wydania każdej części serii Władcy Pierścieni do wygrania.

Konkurs będzie jak zwykle kreatywny. Mamy do rozdania sześć wydań DVD Władcy Pierścieni (2xWładca Pierścieni Drużyna Pierścienia - Edycja Rozszerzona, 2xWładca Pierścieni Dwie Wieże - Edycja Rozszerzona, 2xWładca Pierścieni Powrót Króla - Edycja Rozszerzona) Autorzy sześciu najciekawszych, zdaniem redakcji, odpowiedzi otrzymają jedno z opisanych wydań.

ZADADNIE KONKURSOWE: Gdybyś mógł mieć magiczny pierścień, to jakie miałby moce?

Swoje odpowiedzi wpisujcie pod artykułem.

Nowe edycje Władcy Pierścieni obejmują wydania:
Władca Pierścieni Drużyna Pierścienia - Edycja Rozszerzona (2 Blu-ray) i (2 DVD)
Władca Pierścieni Dwie Wieże - Edycja Rozszerzona (2 Blu-ray) i (2 DVD)
Władca Pierścieni Powrót Króla - Edycja Rozszerzona (2 Blu-ray) i (2 DVD)

WŁADCA PIERŚCIENI EDYCJA ROZSZRZERZONA po raz pierwszy na DVD i Blu-ray jako wydanie 2-dyskowe - dla prawdziwych wielbicieli TRYLOGII WŁADCA PIERŚCIENI. Prawie 50 minut rozszerzonego materiału filmowego na 2 płytach w każdym wydaniu oraz dodatki specjalne!Władca Pierścieni Drużyna Pierścienia - Edycja Rozszerzona (2 Blu-ray) i (2 DVD)
Wspierany przez odważną drużynę przyjaciół, Frodo Baggins wyrusza na niebezpieczną wyprawę, aby zniszczyć legendarny Pierścień Władzy w ogniu Góry Przeznaczenia, aby nie dostał się on w posiadanie złego Lorda Saurona. Zadziwiająca przygoda rozpoczyna się wraz z pierwszą częścią trylogii przeniesionej na ekran przez reżysera/ scenarzystę Petera Jacksona, która raz na zawsze zmieniła pojęcie filmu fantasy. Ta pełna fantazji podróż w głąb Śródziemia J.R.R. Tolkiena była nominowana do 13 Nagród Akademii, z czego zdobyła 4 statuetki, w tym za Najlepszy film.

Władca Pierścieni Dwie Wieże - Edycja Rozszerzona (2 Blu-ray) i (2 DVD)
Frodo i Samwise zmierzają do Mordoru. Gollum nalega, by wskazać im drogę. Czy ktoś tak opętany przez Pierścień może być godny zaufania? Czy Frodo, na którego Pierścień wywiera coraz większy wpływ, może ufać samemu sobie? W tym samym czasie Aragorn podąża w kierunku swego królewskiego przeznaczenia, gromadząc sojusznicze siły do walki, która musi wkrótce nastąpić. Reżyser Peter Jackson zrealizował olśniewającą drugą część trylogii, która z 6 nominacji do Nagrody Akademii zdobyła 2 statuetki, w tym za Najlepszy film. Wyprawa trwa. Tak jak zadziwiające, pełne splendoru widowisko.

Władca Pierścieni Powrót Króla - Edycja Rozszerzona (2 Blu-ray) i (2 DVD)
Nadszedł ten czas. Czas Frodo, który musi pokonać przebiegłego Golluma, przetrwać przerażający atak olbrzymiego pająka Sheloby i oprzeć się zniewalającej mocy Pierścienia, który niesie za sobą zniszczenie i zgubę. Czas Aragorna, który musi dobyć miecza swych przodków i przyjąć koronę swojego dziedzictwa. Czas potężnego starcia, które czarodziej Gandalf nazwał największą bitwą naszych czasów. Nadszedł też czas inspirującej kulminacji trylogii opartej na klasyce literatury autorstwa J.R.R. Tolkiena. Po raz trzeci film z kultowej trylogii zdobył nominację do Nagrody Akademii w kategorii Najlepszy film i po raz pierwszy ją otrzymał (oraz 10 innych). Król zasłużył na swoją koronę.

Regulamin konkursu

Dodał(a): gianni Środa 12.12.2012