“Kosmiczny wykop”. Wiemy, kiedy kreskówkowy Lewy zagra pierwszy mecz

Kosmos był do tej pory zarezerwowany dla Królika Bugsa i Michaela Jordana, którzy grali w kosza z obcymi. Teraz dołącza do nich Robert Lewandowski, który będzie kopał piłkę między gwiazdami razem z grupą dzieciaków. Premiera pierwszego odcinka kreskówki już niebawem.
lewy.jpg
“Kosmiczny wykop” to nowa produkcja telewizji TVN, w której zagra Robert Lewandowski. Nie będzie to jednak ani prawdziwa gra aktorska, ani rzeczywista gra w piłkę nożną. RL9, który zajął 9 miejsce wśród najlepiej zarabiających piłkarzy, będzie postacią rysunkową.

Animowany serial dla najmłodszych (i nie tylko) będzie składał się z 26 odcinków i ma być emitowany na antenie TVN i TVN oraz będzie dostępny do obejrzenia w serwisie player.pl. Twórcy zdecydowali, że najlepszą porą na premierę kreskówki jest niedzielne południe.

Sprawdź: Powstaje gra z Robertem Lewandowskim

“To czas dla rodziny, a szczególnie najmłodszego widza. Właśnie z myślą o nim powstała animacja, jakiej w Polsce jeszcze nie było! „Kosmiczny wykop” to kreskówka, w której głównym bohaterem jest piłkarska gwiazda światowego formatu – Robert Lewandowski!” – czytamy na stronie produkcji.Akcja kreskówki rozpoczyna się na sztucznej asteroidzie Spaceball, która znajduje się w oddalonej o milion lat świetlnych galaktyce. Międzygwiezdna Federacja Piłki Nożnej wysyła na Ziemię swojego zwiadowcę robota RL-9 z misją skompletowania nowej drużyny, która ma zażegnać kryzys na kosmicznym boisku.

RL-9 namierza na naszej planecie grupę dzieciaków, których łączy miłość do piłki nożnej i podziw dla Roberta Lewandowskiego. Kosmiczny zwiadowca chce odnaleźć wybitnego piłkarza i przekonać go do poprowadzenia ziemskiej drużyny.

Kreskówkowy Lewy trafi na asteroidę Spaceball już w niedzielę 27 września o 13:30 na antenie TVN. Serial będzie też dostępny od godziny 8:00 w serwisie player.pl.Dodał(a): Konrad Siwik / fot. "Kosmiczny wykop" Środa 16.09.2020