Krótka spódniczka - niższy rachunek!

"Im wyżej spódniczka, tym niższy rachunek" - z taką oto promocją wyszła ostatnio jedna z sieci restauracji w Chinach. Za pokazanie się w garderobie ledwo zakrywającej tyłek, panie mogą dostać nawet do 90% zniżki!

shutterstock_205919110.jpg

Lato już tuż, tuż, dlatego widoki seksownych kobiet w kusych spódniczkach są jak najbardziej pożądane! Jak zachęcić dziewczyny do pokazywania ciała? Zdaje się, że jedna z sieci chińskich restauracji znalazła na to sposób.

"Im wyżej spódniczka, tym niższy rachunek" - takim oto hasłem jadłodajnia Yang Jia Hot Pot z miasta Jinan prowokuje swoje klientki do pokazania nóg! Jak się okazuje, dziewczyn chętnych na skorzystanie z promocji nie brakuje.

O przyznawanej zniżce decyduje długość od kolan do krawędzi spódnicy mierzona przez pracownika lokalu. Za 8 cm gołego ciała klientki dostaną 20% rabatu. 33 cm zagwarantuje im natomiast aż 90% zniżki.

W wywiadzie dla Daily Mail właściciel knajpy tłumaczył, że następujące działania marketingowe wymusił na nim trudny rynek i brak klientów na wiosnę.

"Aby wyjść na plus musimy chwytać się każdej metody, jaka przyniesie nam rozgłos i przyciągnie gości" - podsumował.Dodał(a): Bartosz Joda Piątek 29.05.2015