Krychowiak o Lewandowskim: 'niech Robert wreszcie się weźmie do roboty!'

Dobrze wiemy, że Grzegorz Krychowiak należy do tych piłkarzy, którzy są wyjątkowo aktywni w mediach społecznościowych. Piłkarz jest wyjątkowo obeznany w trendach. Grzegorz chętnie udziela również wywiadów, w ostatnim jednak za bardzo odleciał.
Zrzut ekranu 2022-09-17 o 14.11.13.png

Z Grzegorzem Krychowiakiem porozmawiali dzienikarze portalu sportowy24.pl. Poza próbą rozwiania odwiecznych wątpliwości "czy Krychowiak jest kadrze potrzebny", pojawiło się także kilka żartobliwych wypowiedzi, m.in. na temat Roberta Lewandowskiego.

"Jak zatem my - kibice - mamy podchodzić do faktu, że Krychowiak ma więcej bramek strzelonych na mundialach od Lewandowskiego?"- zapytano piłkarza, ten z kolei odpowiedział:

"Normalnie, a Lewy niech bierze się w końcu za robotę i wreszcie trochę postrzela na mistrzostwach świata! Nie będę mógł go już wyręczać, musi zrozumieć, że nie mogę robić wślizgów, trzymać defensywy i jeszcze strzelać bramek". 

Z tego miejsca warto wspomnieć, że jak się na początku drugiej połowy otrzymuje czerwoną kartkę, to faktycznie ciężko robić cokolwiek z wyżej wymienionych. Do Grzesia podchodzimy z dużą rezerwą (selekcjoner Michniewicz powinien wziąć przykład), ale bardzo liczymy na to, że nas pozytywnie zaskoczy i utrze nosa. Krychowiak, do roboty!


Dodał(a): ckm.pl / instagram.com Sobota 17.09.2022