Ksiądz zatrzymany. Sprzedawał narkotyki na homoseksualnych orgiach

Duchowny od dwóch lat organizował homoseksualne orgie, na których pełno było narkotyków. Pieniądze na takie akcje szły oczywiście z datków, które oficjalnie zbierał na cele charytatywne.
Zrzut ekranu 2021-09-17 o 11.49.04.png

Francesco Spegnesi to ksiądz z toskańskiego miasta Prato. Regularnie organizował homoseksualne orgie podsycane narkotykami, po które jeździł do Holandii. Duchowny został zatrzymany przez funkcjonariuszy do rutynowej kontroli podczas jednego z takich wyjazdów. Okazało się, że miał w samochodzie prawie litr narkotyku GBL oraz kokainę.
A jak na aresztowanie zareagował jego "przełożony"? "Są to informacje, których nigdy nie chcielibyśmy usłyszeć" – mówił biskup Prato Giovanni Nerbini na łamach "De Telegraaf". Dodał także, że od kilku miesięcy widzieli podejrzane zachowanie duchownego. Zauważył również, że finanse parafii się nie zgadzają, choć Spegnesi zapewniał, że pieniądze trafiają do potrzebujących rodzin.

Trafiały jednak na czarny rynek, oferowane dilerom w zamian za narkotyki. Nielegalne substancje były później jedną z głównych atrakcji homoseksualnych orgii, które Spegnesi regularnie organizował. Funkcjonariusze próbują odnaleźć uczestników tych wydarzeń. 

Choć istnieje wielu księży, których można określić jako dobrych ludzi, niestety coraz częściej reputację psują im podobne "kwiatki". Szczególnie w ostatnich czasach nasilił się szereg obrzydliwych faktów, które słusznie stawiają duchownych w bardzo złym świetle. Ludzie masowo odchodzą z kościoła m.in. przez takie sytuacje. Widocznie dla niektórych sutanna to usprawiedliwienie do tego, by kraść pieniądze wiernym i organizować za nie homoseksualne party. 

Dodał(a): Konrad Klimkiewicz / facebook.com Piątek 17.09.2021