Lawina hejtu na Miss Rzeszowa. Wyjaśniamy szczegóły

Obecnie stolicą kraju jest Rzeszów, przynajmniej tak wnioskujemy po tym, że najwięcej artykułów w mediach pojawia się właśnie o tym mieście. Wybory Miss Rzeszowa 2024 wygrała Victoria Forrest. Rdzennym Polakom przeszkadza fakt, że nie ma chłopskiej urody. Z racji tego, że jesteśmy portalem tylko dla mężczyzn, to chcemy, by podpisali się pod tym nasi czytelnicy - faceci też potrafią być super.

missrz.jpg

Kojarzycie taką panią, jak Doda. Pewnie, że kojarzycie. Wszyscy wiemy, że to dość kontrowersyjna kobieta, która lubi naginać granicę. Piękna, to prawda. Do tego półnaga Doda wręczyła prezydentowi jakąś nagrodę - nie da się jej nie lubić. To Doda jest Polką.


Anna Lewandowska również jest Polką. Choć obecnie mieszka w Hiszpanii i jest znana głównie dzięki swojemu mężowi. Sama jednak nie spoczywa na laurach i nadal jest naszą najsławniejszą trenerką personalną. Do tego dba o formę. Lewandowscy mają dwie córki, które urodziły się poza naszym krajem, lecz nadal są nasze.


Anna Mucha wprowadziła do kraju seksualną rewolucję! Wszystko za sprawą jej sesji zdjęciowej dla magazynu “Playboy”. Do dziś znana jest jako elegancka, piękna kobieta.Grała przecież w kilku świetnych filmach. Reprezentowała też nasz kraj w Hollywood, grając u amerykańskiego reżysera Stevena Spielberga w “Liście Schindlera”. Do tego była jeszcze dzieckiem. Mały sukces? Może i mały, ale jest! 


Głośno jest teraz również o Klaudii El Dursi. Faktycznie, nagrabiła sobie skrajnie nieodpowiedzialną jazdą, więc powinna za to odpowiedzieć karnie, ale po co ten społeczny ostracyzm? Zrobiła źle, poniesie za to konsekwencje. Klaudia po wzięciu udziału w “Top Model” otrzymała propozycję prowadzenia “Hotel Paradise”. To programy w naszym języku. Klaudia El Dursi jest Polką.


Victoria Forrest wzięła udział w wyborach na Miss Rzeszowa 2024. W głowie z pewnością dręczyła ją myśl, że ma marne szanse na tak prestiżowym konkursie. Sięgając aż do czasów PRL-u, w nasze głowy wpajano, że narzekać trzeba. Brakowało jej pewności siebie, ale dzięki zwycięstwie mamy nadzieję, że wyleczy wszystkie swoje kompleksy w taki sposób, że dzięki tłumom zaakceptuje sama siebie w całości! Dokładnie tego chcielibyśmy jej życzyć.


Dlaczego? Bo jest Polką. (Sięgając dalej, napisalibyśmy, że człowiekiem, bo wszyscy zasługujemy na te same prawa, ale nie wszystko na raz). Victoria Forrest jest Polką. Czuje się Polką, dlatego wystartowała w konkursie Miss Rzeszowa. Mówi płynnie po Polsku, jest aktywna na TikToku, gdzie prowadzi go w naszym, ojczystym języku, przynosząc tym samym dużo uciechy fanom, których ma tam 382,9 tys. Spełnia swój polski sen i nic, tylko jej kibicować. 


Bardziej łopatologicznie wytłumaczyć się tego nie da, ale chcieliśmy, by nawet ktoś, kto ma choćby delikatne skrzywienie na ten temat, mógł utwierdzić się w przekonaniu, że się mylił. Jeżeli to jest za trudne do przyswojenia, to już nie ma dla was ratunku, tylko nie psujcie nam powszechnej opinii. Spróbujcie darować sobie wszystkie komentarze na tle płci pięknej, zobowiązuje was do tego odpowiedzialność zbiorowa.
Victoria, przesyłamy uściski, wszystkiego dobrego!


Redakcja CKM

 Dodał(a): Redakcja CKM / embed TikTok @Forrest_Victoria Wtorek 02.07.2024