Lipcowy Playboy

Lipcowe wydanie Playboya z treściami w rozszerzonej rzeczywistości, a na okładce dziewczyna bohatera Mundialu Neymara - Patricia Jordane
Playboy lipiec 2014
W numerze m. in.


WYWIAD: Ronaldo

Jeden z najlepszych piłkarzy w historii. Rekordzista pod względem bramek strzelonych na mistrzostwach świata, najmłodszy zdobywca tytułu Piłkarza Roku FIFA. Teraz na mundialu występuje w roli komentatora. Nam opowiada o szansach swych rodaków, ale też o transwestytach, marihuanie, strachu i nocnym moczeniu. Wybiera też najlepszego piłkarza świata i sprawdza, z iloma dziewczynami z okładek PLAYBOYA zdążył się przespać.

PLAYBOY:
Powiedzmy, że komentujesz mecz i nagle jakaś belka zleci na stadionie.  
Ronaldo: Kurczę, człowieku, jeśli coś zleci to zleci! (Rozdrażniony). To moja wina? Nie. Wypadki się zdarzają. Tego nie da się przewidzieć.
(...)
PLAYBOY: Kto dzisiaj jest najlepszym piłkarzem świata?
Ronaldo: Cristiano Ronaldo. Złota Piłka to bardzo ważny plebiscyt (Ronaldo wygrał go w 2013 r. – przyp. red.). Głosują trenerzy reprezentacji, kapitanowie drużyn narodowych i po jednym dziennikarzu sportowym z każdego kraju. Wspieram i bardzo szanuję ten plebiscyt. Z drugiej strony Messi to też wyśmienity piłkarz. Zdobył Złotą Piłkę 4 razy z rzędu.

20 PYTAŃ: Hugh Jackman

Jako Wolverine z X-Menów podbił Hollywood. Nam zdradza, że nie lubi się bić, ale też nie lubi być rozpieszczany. W kinie potrafi wszystko zagrać, ale w domu niewiele potrafi zrobić. Zarabia miliony, ma drogie gadżety, ale nie dba o rzeczy materialne. Przed wami skromny facet pełen sprzeczności, czyli bestia z plastikowymi pazurami.

PLAYBOY:
W przeciwieństwie do innych superbohaterów Wolverine’owi można zadawać fizyczne rany. On krwawi i czuje ból. A jak pan radzi sobie z bólem?
Hugh Jackman: Oczywiście, najgorszy nie jest ból fizyczny, ale duchowy. A ten pomaga mi pokonać przede wszystkim rodzina. Za to z bólem fizycznym potrafię sobie dobrze radzić. Można powiedzieć, że jest on częścią tego zawodu. A w filmach akcji doskonała kondycja jest po prostu niezbędna. Czasami nawet i to nie wystarcza. Podczas przygotowań do Gigantów ze stali zaliczyłem kilka godzin treningu z byłym bokserskim mistrzem świata Sugarem Rayem Leonardem. Miałem świetną kondycję, ale przyszedł czas na sparing z Sugarem Rayem... Już trzeci albo czwarty cios załatwił mnie na dobre. Czułem się tak, jakby przejechała po mnie betoniarka. Tego bólu nie zapomniałem do dziś.

PLAYMATE: Anita Sikorska w obiektywie Marzeny Bukowskiej-Filuk.
Gdy zadebiutowała u nas w sesji mody w majowym Kreatorze, redakcję zalała fala próśb, by na sesji mody nie kończyć. Anita Sikorska to wzięta fotomodelka, ma szczelnie wypchany kalendarz, jeździ z sesji na sesję. Dla nas jednak znalazła chwilę... tuż po przebudzeniu. Bo kobieta ponoć zawsze wygląda najpiękniej o poranku.

LUDZIE: Playboye w koronach
Najwięksi playboye wśród europejskich następców tronu, ich podboje, awantury, reakcje królewskich rodzin i poddanych. W rolach głównych: książęta Albert, Andrzej, Filip, Pierre oraz najbardziej rozrywkowy ze współczesnych monarchów, król Szwecji, Karol XVI Gustaw.

PROFIL: Stephen King
Czytelnicy mają go za literackiego boga, krytycy – za popowego rzemieślnika. On sam twierdzi, że pisze, bo niczego innego – nie licząc picia – nie potrafi. Jednak alkohol rzucił dwie dekady temu. Pisania nigdy. W czerwcu wydał kolejną, 65. książkę – powieść Pan Mercedes, a we wrześniu będzie następna – Revival. W PLAYBOYU profil króla grozy i jego prywatne horrory.

MOTOSALON: Harley Davidson
Złośliwi twierdzą, że ta firma produkuje motocykle oldskulowe i  że to prawdziwe „wibratory na kołach”. Może to i prawda, ale jedno jest pewne: żaden inny motocykl na świecie nie jest tak rozpoznawalny jak właśnie Harley.

NIEZBĘDNIK
Wenecja jest przeludniona, w Bangkoku nawet komary się pocą, a na Seszelach człowiek się strasznie wynudzi. W Egipcie za dużo Polaków, w Paryżu drogo jak diabli, a nad polskim morzem pogoda w kratkę. Powodów do niezadowolenia może być wiele. My nie marudzimy.
I prezentujemy to, co w wakacjach najlepsze. Playboy i jego czas wolny!

playboy_1.jpg
oraz
TREŚCI W TECHNOLOGII „ROZSZERZONEJ RZECZYWISTOŚCI”  dostępne dzięki darmowej aplikacji TAP2C (aplikacja na smartfony i tablety w systemie Android i IOS dostępna w App Store i Google Play).
Ponad 100 zdjęć z dziewczynami na telefony i tablety plus dodatkowe filmiki.

Lipcowe wydanie PLAYBOYA w sprzedaży od 27 czerwca 2014


Dodał(a): CKM.PL/mat. prasowe Czwartek 26.06.2014