Luxuria Astaroth w nowym klipie

Jest już zapowiedź kolejnego teledysku z boską Luxurią! Tym razem modelka wystąpi w klipie Donatana i zespołu Percival

Luxuria Astaroth

Gorąca Luxuria Astaroth znowu nam o sobie przypomniała! Klika dni temu na jej oficjalnym fan page'u na Facebooku rozgorzała burzliwa dyskusja, spowodowana komentarzem, który zamieściła. O co tyle szumu? Otóż modelka napisała: "KU*WY MI ZAZDROSZCZĄ. KAŻDY OSIĄGNIĘTY SUKCES ONI PRZYJMUJĄ ZE ZŁOŚCIĄ", co oczywiście nie spodobało się części internautów. Podczas gdy fani wyklikali jej ochoczo ponad 1800 lajków za te ciepłe słowa, plebs uznał ją za wulgarną i kontrowersyjną.

Tymczasem szykuje się nowy klip Donatana i zespołu Percival do utworu "Chmielu". Oto jak twórcy postanowi zachęcić nas do jego obejrzenia!


Chyba nie musimy dodawać, że na profilu Luxurii ponownie trwa dyskusja - tym razem z refleksją w tle na temat tego, czy modelka jest pijana bądź też naćpana... Sama artystka wrzuciła wideo na Facebooka z dopiskiem: "po raz kolejny brak energii. tym razem na jednym z najweselszych i najdłuższych klipów. mega dobrze będę wspominać ten wyjazd, a w szczególności zapowiedzi, które nagrywało się lepiej niż same sceny do teledysku! :)"


Dodał(a): Jagoda Środa 20.03.2013