Maczeta zabija - premiera we wrześniu

Są filmy klasy B, których nie możesz przegapić. Oto najnowszy z nich. Robert Rodriguez z premedytacją nadał swojemu obrazowi taki charakter.
maczeta 2 online


Film Roberta Rodrigueza „Maczeta” powstał dość przypadkowo i niezamierzenie. Wziął się z fałszywego trailera rzekomo zapowiadającego dwa filmy „Grindhouse: Death Proof” autorstwa Quentina Tarantino i „Grindhouse: Planet Terror” właśnie Rodrigueza. Panowie postanowili poigrać z widzami i pokazali przerysowane i dość groteskowe zwiastuny.Jednak później pomysł na film o meksykańskim agencie szukającym zemsty, został przełożony na długi metraż i pojawił się w kinach. Był równie groteskowy co trailer. Proste i niewymagające kino klasy B dziwnym sposobem wciągało. Może ze względu na dość obrazowe sceny zabójstw i piękne kobiety. My obstawiamy magnetyzm reżysera takich filmów jak „Desperado”, „Od zmierzchu do świtu”, czy „Sin City”.W wrześniu tego roku zobaczymy kontynuację filmu, który wywołuje ambiwalentne uczucia, jak mało który obraz. Na duży ekran powraca Dany Trejo – najbardziej koszmarny aktor w Hollywood, który bez charakteryzacji mógłby zagrać Freddy’ego Kruegera.

Machete Cortez (Danny Trejo) zostaje zwerbowany przez amerykański rząd i prezydenta (Charlie Sheen), by przedarł się do Meksyku i, w praktycznie samobójczej misji, dorwał i powstrzymał szalonego miliardera (Mel Gibson). Ekscentryczny handlarz bronią chce za pomocą broni umieszczonej w kosmosie pogrążyć całą planetę w chaosie wojny. Czy nasz brzydki bohater zdąży ocalić ziemię i ile lasek podsuną mu scenarzyści? No i czy 44 noże ukryte we wnętrzu jego płaszcza ułatwią mu zadania?Czysta męska rozrywka, bez podwójnego dna, skomplikowanej fabuły, czy pokręconego scenariusza. W sam raz na wieczorny seans po wyczerpującym dniu w pracy.

„Maczeta zabija” (Machete Kills)
Gatunek:
film akcji

Polska premiera:
18 października 2013

Scenariusz:
Kyle Ward i Robert Rodriguez

Reżyseria:
Robert Rodriguez

Obsada:
Danny Trejo - Machete Cortez
Michelle Rodriguez - Luz / Shé
Mel Gibson - Luther Voz
Jessica Alba - Sartana Rivera
Charlie Sheen - prezydent USA
Sofía Vergara - Madame Desdemona
Demian Bichir - Mendez
Amber Heard - Miss San Antonio
Lady Gaga - La Chameleón
Antonio Banderas - Gregorio Cortez
Zoe Saldana - Liza
Vanessa Hudgens - Cereza
Cuba Gooding Jr. - El Cameleón
William Sadler - Sheriff Doakes
Alexa Vega - KillJoy
Marko Zaror - Zaror
Tom Savini - Osiris Amanpour
seksowne bliźniaczki Electra i Elise Avellan - siostra Mona i siostra LisaDodał(a): gianni Poniedziałek 10.06.2013