Majowy CKM z Wielką Księgą Kawałów Barowych

Majowy numer CKM, a w nim:
ckm maj 2013


WIELKA KSIĘGA KAWAŁÓW BAROWYCH

kilkaset kawałów bez cenzury, zaskakujące tricki barowe, niezwykłe fakty, memy, których nie znajdziesz w internecie.

OKŁADKA
Angelika Wachowska, studentka, modelka i zakupoholiczka. Dwie pierwsze cechy bardzo nam się podobają, trzecią, jako dzielni mężczyźni, musimy zaakceptować.

WIELKI SPORT
Wywiad z Lukasem Podolskim - najpopularniejszy w Polsce piłkarz reprezentacji Niemiec, urodzony na Śląsku Lukas Podolski, opowiada o swoich pasjach, słabostkach, miłości, braku pociągu alkoholu, ogórkach kwaszonych dziadka z Gdańska i tym, że chciałby zagrać z Robertem Lewandowskim.

RAPORT
Tanie podróżowanie - w 80 złotych dookoła świata. Długi weekend to najbliższa okazja przetrenowania jak gdzieś pojechać, coś fajnego obejrzeć, zjeść miejscowych przysmaków, wrócić pełnym wrażeń do domu - i nie zbankrutować. Jeśli nie w długi weekend, możesz tanio urządzić sobie wakacje. 
ckm maj 2013
PIWNA MAJÓWKA
Maj to idealna pora, by spróbować nowych smaków piwa i dowiedzieć się czegoś nowego o trunku z pianką. Podpowiadamy ci gdzie co pić, gdzie co zwiedzać oraz podajemy najnowsze naukowe fakty dotyczące spożycia piwa.

HEROS
Dennis Rodman, słynny niegdyś koszykarz, a dziś przyjaciel dyktatora Korei Północnej, spisał wspomnienia. Jedno można o nim powiedzieć z pewnością: choć był sportowcem, nigdy nie preferował zdrowego trybu życia... 

GADŻETY NA WIOSNĘ
Oto parę odjechanych gadżetów, dzięki którym chętniej wychylisz nos z domowych pieleszy i wyjdziesz na wiosenny spacer lub przebieżkę. 

CRIME STORY - WYWIAD
Louis Ferrante - zaczynał karierę jako mafioso w słynnej rodzinie Gambino, ale po ośmioletniej odsiadce zaczął uczciwe życie biznesmena i pisarza. Nikt nie wie tyle co on o ciemnych sprawkach mafii, a to co opowiada zmrozi ci krew w żyłach. 

PARTNERSTWO: PORADNIK ORGAZMODAWCY
Wszystko, co powinieneś wiedzieć o kobiecym orgazmie, o o co wstydziłeś się zapytać swoją mamusię. 

ZIOŁOTERAPIA
czyli siedem roślin, które przydadzą się każdemu facetowi. Leczą kaca, podnoszą poziom inteligencji, a nawet podnoszą, hm, satysfakcję z pożycia... 

PICTORIALE
Viki, dj-ka z Budapesztu oraz Hannah i Melissa, dwie urocze Brytyjki, które wybrały się w podróż samochodem po Europie, ale bały się przyjechać nim do Polski. Dla równowagi - przepiękna Polka w sesji zrobionej przez zwycięzcę konkursu dla fotografów.


Dodał(a): CKM Poniedziałek 15.04.2013