Malik Montana poskakał po blacie w McDonalds. 'Umilił' czas pracownikom i wywołał burzę w sieci

Niedawno popularny raper Malik Montana opublikował na swoim TikToku nagranie, na którym widać, jak wszedł na blat służący do wydawania posiłków w McDonalds i tańczył do swojej piosenki. Filmik wywołał w sieci niemałe poruszenie.
maliś.jpg

Afera z niczego

Nagranie wyświetliło już 2,5 miliona osób, a rapowe portale wrzuciły na ten temat kilkaście artykułów. Na pierwszy rzut oka taki filmik nie jest niczym spektakularnym, jednak internauci mają inne zdanie. Większość mówi, że zachowanie Malika jest znacznie poniżej jakiegokolwiek poziomu, a raper utrudnił wykonywanie swoich obowiązków pracownikom restauracji. Są też tacy, którzy go bronią – na czele z Peją.
"Nie wiem skąd ta nagonka. Co prawda 15 lat temu jak bywałem w uderzeniu nie było ani Instagrama ani TikToka, ale za to standardem było, że wskakiwałem na lady przeróżnych fastfoodowni i nikt mi nie kręcił z tego powodu żadnych afer. Och – kiedyś było inaczej. Pozdro Malik Montana. Pismaki jak zwykle szukają sensacji" – napisał poznański raper. Panie Peja, to nie tak, że szukamy sensacji, tylko ciężko nam przejść obojętnie obok nagrania, które w dobę miało już ponad dwa miliony wyświetleń.

Co ciekawe, sam Malik postanowił rozprawić się z hejterami i był wyjątkowo aktywny w sekcji komentarzy.


Malik w natarciu

Internauci nie kryli oburzenia, a Malik zaczął odpowiadać zwrotami pokroju: "Nie mam 40 lat, ale nie wiem czy wiesz, że masz twarz jak wnętrze rogalika 7 Days czekoladowego" (dodaliśmy do tej wypowiedzi kilka przecinków, bo Malik omija zasady naszego języka szerokim łukiem.

Coraz gorzej z tym wizerunkiem

Ostatnie akcje Malika raczej nie wzbudzają zachwytu. Po wożeniu się w teledysku w ciuchach za ponad 800 tys., raper zaoferował fanom preorder płyty "Adwokat Diabła", w której za 450 zł mogli oni otrzymać lampkę led, płaszcz przeciwdeszczowy, świeczkę (świeczki często nie dojeżdżały do odbiorców w jednym kawałku), plakat i kadzidełka. Ah, było jeszcze zaproszenie na specjalny event, który dzień wcześniej został odwołany. No cóż, cytując klasyka sprzed lat: to jest raper, tego nie ogarniesz...


Dodał(a): CKM.PL / fot.: screenshot TikTok Malik Montana Środa 29.03.2023