Mały wielki laptop - Toshiba Portégé R830

Toshiba Portégé R830 - filozofia samców alfa polega na tym, by używać sprzętów, które łączą wydajność i wytrzymałość w jednym niewielkim opakowaniu.
Mały wielki laptop - Toshiba Portégé R830
T oshiba Portégé R830 to lekki (1,9 kg) i dzięki magnezowej obudowie wytrzymały laptop dla profesjonalistów. Jak wytrzymały? Podczas przyspieszonych testów żywotności prowadzonych przez niemiecki instytut TÜV Rheinland Portégé R830 zniósł upadek z wysokości 76 cm, stały nacisk 100 kg na ekran oraz zalanie 30 ml płynu bez utraty danych. Zainteresowani tym wynikiem postanowiliśmy przyjrzeć mu się z bliska.

EKRAN
13,3–calowy wyświetlacz HD z podświetleniem LED pracujący w formacie 16:9. Pokryty powłoką antyrefleksową. Jasność: 200 cd/m².

BATERIA

Możesz wybrać wielkość ogniwa energetycznego w zależności od potrzeb. Najmniejszy akumulator pozwala na 8,5 godziny pracy, największy – nawet na 14 godzin!

PORTY
Do twojej dyspozycji są m.in.: USB 3.0, eSATA, VGA, HDMI, MultiCard Reader, port USB z funkcją Sleep–and–Charge i wyjście/wejście audio.

CZYTNIK LINII PAPILARNYCH
Urządzenie posiada zintegrowany z touchpadem czytnik linii papilarnych, dzięki któremu nikt niepowołany nie będzie miał dostępu do twoich danych.

Dodał(a): ckm Wtorek 24.05.2011