32 niesamowite pomysły na wakacje cz. 2.

Nie jesteś przekonany do naszych poprzednich sugestii? Przygotuj się na naprawdę ekstremalne przygody!


11. BĄDŹ JAK BRUCE WILLIS

Męczy cię, że nie umiesz skakać z pędzącego samochodu? Zapraszamy do Londynu na przyspieszony kurs kaskaderski w The London Stunt School. Już po kilku godzinach będziesz potrafił rozbijać butelki głową bez okaleczania się. Koszt — 300 funtów (www.londonstuntschool.com).
SPRÓBUJ, GDY: Z imprez częściej wracasz ambulansem niż taksówką.

12. MISJA W AFGANISTANIE
Zawsze chciałeś poszaleć Hummerem, ale brakowało ci przestrzeni? Tu znajdziesz wystarczająco dużo miejsca. Na marginesie — tej wojny nie da się wygrać, ale tylko osioł nie próbowałby. Zrób sobie więc na urodziny prezent i podpisz kontrakt z armią! (www.mon.gov.pl)
SPRÓBUJ, GDY: Kredyty masz we frankach, a twoje dzieci są podobne do listonosza.

13. POSZALEJ W SLUMSACH
Podobał ci się klimat filmu „Miasto Boga”?  Wsiadaj w samolot i leć do brazylijskiego Rio. Zamieszkaj w jednej z 750 faweli okalających to wspaniałe miasto. Na 99 procent będziesz miał za sąsiadów dilerów i prostytutki. Módl się, żeby chociaż monopolowy był tuż za rogiem. Wtedy łatwiej będzie ci przetrwać (www.favelatourismworkshop.com).
SPRÓBUJ, GDY: Urzeknie cię gra Rogera Guerreiry w polskiej reprezentacji i zechcesz poznać dokładniej kraj, w którym się wychował.

14. DOBRY WIECZÓR Z KOPCIUSZKIEM
W zamku Kopciuszka możesz naprawdę zamieszkać! Tylko pamiętaj, że większość lokatorów hoteli rozmieszczonych na terenie Disneylandu nie skończyła 12 lat (www.disneyland.com).
SPRÓBUJ, GDY: Wzrusza cię Shrek.

15. MOSKIEWSKI KLUB SORRY, BABUSHKA
Najlepszy moskiewski klub, gdzie wódka jest tania, dziewczyny łatwe, a wystrój... pluszowy. Szanuj wątrobę i baw się dobrze (www.sorrybabushka.ru).
SPRÓBUJ, GDY: Twój miś zasnął.

16. SKACZ JAK MAŁYSZ
Pędź do amerykańskiej mekki skoków narciarskich, miejscowości Lake Placid. Weź kilka lekcji i pokaż swojej kobiecie, że naprawdę nie tylko deskarze potrafią latać (www.lakeplacidskiclub.com).
SPRÓBUJ, GDY: Fajerwerki widziane z ziemi nie robią na tobie wrażenia.

17. TOUR THE BRONX
Z przewodnikiem Mo Valentinem zwiedź najbardziej niebezpieczną dzielnicę Nowego Jorku. Nie pytaj go, czy będzie miał broń. Nie wypada. Po wygranej Obamy Afroamerykanie nastawieni są przyjaźnie (www.bronxtours.com).
SPRÓBUJ, GDY: Nie widzisz różnicy między wystrzałami fajerwerków a uzi.

18. CHELSEA HOTEL (NOWY JORK)
Podążaj śladami wielkich artystów. Weź pokój, w którym Sid Vicious z zespołu Sex Pistols zadźgał swoją dziewczynę Nancy Spungen. Wędruj korytarzem, w którym Andy Warhol wstrzykiwał sobie w oczy heroinę. Do łóżka, niczym naćpany geniusz, raczej nie sikaj (www.hotelchelsea.com).
SPRÓBUJ, GDY: Nie wzięli cię na wokalistę ludowego zespołu pieśni i tańca.

19. KIJÓW I KOBIETY
Pierwszą rzeczą, jaką dostrzeżesz w Kijowie, jest ogromna przewaga liczebna kobiet nad mężczyznami. Nawet 3:1! Śmiało możesz iść na imprezę sylwestrową z trzema partnerkami. Zrozumieją, skoro nie mają wyboru (www.rosjapl.info/ukraina/kijow.php).
SPRÓBUJ, GDY: Trafił ci się hotel z dużymi łóżkami.

20. SAPERSKA ROBOTA
Firmy wyburzające dynamitem niepotrzebne budowle oficjalnie nie zapraszają widzów. Ale jeśli się postarasz, może pozwolą ci popatrzeć albo nawet nacisnąć czerwony guzik? Tyle że na pewno nie za darmo... (www.controlled—demolition.com).
SPRÓBUJ, GDY: Zawsze wolałeś niszczyć zabawki, niż się nimi bawić.

21. IZRAELSKIE NOCE
Tel Awiw kojarzy ci się tylko z krwawymi zamachami dokonywanymi przez wściekłych Palestyńczyków? Zupełnie bez powodu, bo to najbardziej... rozrywkowe miasto na Bliskim Wschodzie. Imprezy 24 godziny na dobę, wypasione hotele i cudnej urody kobiety (www.telaviv-insider.co.il).
SPRÓBUJ, GDY: Poczujesz, że pokój na Bliskim Wschodzie jest ci bliższy niż dobrobyt w Europie Środkowej.

NIEZAPOMNIANE WAKACJE W STYLU CKM

32 niesamowite pomysły na wakacje cz. 1.

32 niesamowite pomysły na wakacje cz. 3.


Dodał(a): Bartosz Bartosiński Poniedziałek 08.08.2011