Marianna Schreiber ma dość hejterów podręcznika od HiT

Po sieci krąży spokojnie ponad 100 stron nowego ‘hitowego’ podręcznika, w których internauci doszukali się błędów, a lista ta jest otwarta. Pojawił się jednak ktoś, kto ma dość ciągłych hejtów wymierzonych w twórcę podręcznika i twierdzi, że wiele osób krytykujących nawet nie miało okazji, by go przeczytać. Fascynujące, że ktoś, kto pokazuje błędy w książce, nie miał z nią styczności. Jak to możliwe? Wie to tylko Marianna Schreiber.
Zrzut ekranu 2022-08-30 o 23.47.50.png

Już od prawie miesiąca najnowsze wydanie podręcznika do przedmiotu HiT nie przestaje budzić kontrowersji. Z nadchodzącym początkiem września uczniowie wielu szkół będą zobowiązani wydać kwotę około 50 zł na zaopatrzenie się w to “niezbędne” źródło wiedzy. Właśnie w tym momencie głos w sprawie wartości merytorycznej podręcznika zabrała Marianna Schreiber.
 Założycielka partii „Mam Dość 2023” na swoim Twitterze umieściła zdjęcie z książką. „Ciekawe ile % ludzi, którzy wypowiadali i wypowiadają się na temat tego podręcznika (szczególnie w sposób bardzo negatywny) w ogóle go przeczytało, bo nie śmiem twierdzić, że oceniali coś, czego nie znają…” – pisze Schreiber. Po tej wypowiedzi autor książki znalazł jedną z niewielu propagatorek oficjalnie niezwiązanych z partią rządzącą. Zważywszy jednak na to, że gdyby panią Mariannę porównać do czegokolwiek, to najbliżej byłoby jej do chorągiewki, ciężko stwierdzić, za kim jest akurat w tym tygodniu...


Dodał(a): Konrad Klimkiewicz / fot.: twitter.com Wtorek 30.08.2022