Marzena Rogalska vs. Snoop Dogg. Prezenterka wściekła się o nagranie

8 lat minęło od kultowej sceny, podczas której Pan Ząbek przebił rękę Marzenie Rogalskiej. Wideo wyjątkowo spodobało się amerykańskiemu raperowi Snoop Doggowi, który regularnie je udostępnia. Prezenterka nie jest jednak z tego powodu zadowolona.
Zrzut ekranu 2022-08-17 o 01.23.42.png


W 2016 roku doszło do "konfrontacji" Marzeny Rogalskiej z Panem Ząbkiem. "Czarodziej" miał pokazać magiczną sztuczkę, a w rzeczywistości przebił jej rękę. Kilka dni temu Snopp Dogg udostępnił nagranie z tego zdarzenia z dopiskiem "głupek tygodnia".

Na post zareagował Tomasz Kammel, który był współprowadzącym podczas tamtego zdarzenia:

"To było straszne. Wielu ludzi twierdziło, że to nie wydarzyło się naprawdę i głupio się z tego śmiało. A prawda jest taka, że ta sytuacja miała miejsce i tamta kobieta mocno się zraniła. Mam pewność, bo w tamtym momencie stałem między nimi. Złe wspomnienia..." – pisał.
Rogalska z kolei stwierdziła, że: "Raper o milionowych zasięgach wrzucił u siebie wideo, które ani trochę nie jest dla mnie zabawne. Mam prośbę, abyście nie wysyłali mi tego filmu. Bo zbyt dobrze go pamiętam, chociaż od tamtej pory minęło 6 lat. Przy okazji odpowiedzcie sobie na pytanie - czy naprawdę chcielibyście, aby ktoś przypominał wam wypadek, o którym chcecie nie pamiętać?".

Niestety podejrzewamy, że Snoop Dogg zbytnio nie przejmie się słowami Rogalskiej. Raper zresztą nie pierwszy raz udostępnia wideo. Pozostaje liczyć na to, że po tonach spalonej marihuany po prostu zapomni, że ten film istnieje, a nie zapomni, że publikował go 2–3 lata temu.


Dodał(a): Konrad Klimkiewicz / fot.: youtube.com Środa 17.08.2022