Mężczyzna został przygnieciony przez auto. Okazało się, że ranny to złodziej katalizatorów

Prędzej czy później karma dopadnie każdego, czego idealnym przykładem jest wpadka 21–latka z Elbląga. Mężczyzna był seryjnym złodziejem i podczas jednej z kradzieży nie wszystko poszło zgodnie z planem. Przygniótł go samochód, a uratowali go strażacy.
Zrzut ekranu 2021-10-15 o 16.08.14.png

Mężczyzna podniósł pojazd dwoma lewarkami, które przesunęły się, gdy ten wyjmował katalizator. Auto go przygniotło, a znajdujący się w pobliżu ludzie natychmiast zadzwonili po odpowiednie służby. Najpierw straż pożarna umożliwiła mu wyjście spod samochodu, następnie ambulans przewiózł do szpitala. Na miejscu zjawiła się także policja. 
Funkcjonariusze znaleźli w samochodzie poszkodowanego dwa inne katalizatory i narzędzia służące do ich wycinania. Mężczyzna prosto z szpitala pojechał więc do aresztu. Usłyszał już zarzuty i grozi mu kara nawet 5 lat pozbawienia wolności. 

Jeśli postanowisz następnym razem zająć się nie do końca legalnym biznesem, lepiej sprawdź dokładnie, czy nie skończy się to falstartem. Niektórzy np. potrafią wziąć kredyt, by zakupić towar i rozpocząć przygodę z dilerką i natychmiast dać się złapać policjantom. Tutaj facet nie potrafił przewidzieć tego, że samochód może spaść. Pamiętajcie – jak już coś robić na poważnie, to z fachem w dłoni. 

Dodał(a): Konrad Klimkiewicz / fot.: Policja Elbląg Piątek 15.10.2021