Mistrzowskie dziewczyny w Juracie

Jeśli marzysz o niezapomnianym wakacyjnym romansie szoruj do Juraty, to tam podczas EURO będą się gnieździć dziewczyny obrońców tytułu Hiszpanów. Kto wie być może to będą twoje mistrzostwa…
Shakira


Jurata będzie w tym roku najseksowniejszym miastem w kraju. To właśnie w tym nadmorskim kurorcie opalać swoje zgrabne ciałka będą dziewczyny hiszpańskich kopaczy.  Nie zwlekaj, rezerwuj hotel, okradnij ze 3 banki i śmiało pędź nad morze. Jeśli jesteś kibicem Barcelony będziesz miał okazję poderwać dziewczynę bramkarza Realu Ikera Casillasa - Sarę Carbonero. Jeśli na odwrót to może zrobisz waka waka Shakirze, narzeczonej Gerarda Pique z Barcelony. Gorących WAGs będzie od zatrzęsienia. Poznaj kilka z nich.

Shakira
To narzeczona jednego z najlepszych defensorów świata mianowicie Gerarda Pigue. Para poważnie myśli o ślubie. No chyba, że na plaży w Juracie oczarujesz ją wąsem i żółtą reklamówką z Biedronki.


Sara Carbonero
Nasza koleżanka po fachu. Na co dzień narzeczona Ikera Casilla podobno najlepszego bramkarza świata. Jest i na nią sposób. Gwiazda hiszpańskiej telewizji podobno uwielbia wino. Oczarujesz ją Sandomierskim jabłuszkiem.


Lara Alvarez
Dziewczyna Sergio Ramosa. Ta piękna telewizyjna uwielbia wytatuowanych mężczyzn. Jeśli masz kotwicę na przedramieniu, to śmiało!


Malena Costa
Puyola na Euro nie będzie, ale ona zapowiedziała swoją obecność w Juracie. Nie zmarnuj okazji!Dodał(a): Ostatni mohikanin Piątek 01.06.2012