Moda wysokich lotów

Sesja modowa podczas BASE jumpu? Wszystko jest możliwe, jeśli ma się do dyspozycji taką modelkę i takie widoki! Za studio posłużyła półka skalna i kilkusetmetrowa przepaść.
highfash1.jpg

Do nietypowej sesji zdjęciowej doszło na szczycie Monte Brento na północy Włoch. Modele skakali ze skarpy, podczas gdy fotograf leciał przed nimi pstrykając im zdjęcia. Akcję High Fashion zainicjował światowej sławy projektant Roberto Cavalli, któremu jesteśmy wyjątkowo wdzięczni za ultraseksowną bieliznę i perfekcyjny dobór modelek na pokazach (sorry, ale chyba każdy zdrowy facet ogląda FTV…).

highfash2.jpg
Jak wspomnieliśmy – sesja była możliwa dzięki wyjątkowej modelce. Roberta Mancino ma za sobą ponad 7000 skoków BASE, licencję pilota, a w kręgu jej zainteresowań jest również kickboxing i nurkowanie z rekinami. Lepszej kandydatki do takiej sesji fotograf Noah Bahnson znaleźć nie mógł.

Lądując na ziemi w seksownej, obcisłej kiecce, Roberta zapewne przyczyniła się do kilku nawróceń. Idziemy o gruby zakład, że przypadkowi obserwatorzy pomyśleli o zejściu anioła z niebios.

Dodał(a): kalag / fot.: facebook.com Czwartek 20.03.2014