Modne jest życie staruszka

Podpatrujesz nowe stylizacje Ekskluzywnego Menela? A może wzorujesz się na elegancji prezentowanej przez Radosława Majdana? Zapomnij o tych młodziakach i bierz przykład z najmodniejszego emeryta na świecie!

main.jpg

Oto historia, która napawa optymizmem i wiarą w to, że życie jest piękne bardziej, niż ślub pod koniec filmu porno: pan Xiao Ye Jie Xi z prowincji Fujinan (południowo-wschodnie Chiny) postanowił zostać najgorętszym blogerem modowym tego liczącego niemal 1,4 mld mieszkańców kraju.

Jak pomyślał, tak zrobił: w piorunującym tempie został ikoną stylu, nie przejmując się faktem, iż jest 85-letnim rolnikiem, na codzień przerzucającym gnój w starych kaloszach oraz szczegółem takim, jak brak umiejętności korzystania z komputera (w kwestiach technologicznych wsparł go wnusio Ding Guoliang). Chińskie ofiary mody, tudzież hipsterzy wszelakiej maści, zaczęli otwierać szeroko oczy na widok jego kolejnych zdjęć, do których pozuje w perfekcyjnie skrojonych garniturach od włoskiej Prady, angielskich butach Crockett & Jones i z dodatkami Hugo Bossa.

Dziś, gdy prezentuje swe kolejne stylizacje, zainteresowanie jest tak wielkie, że serwery Weibo, najpopularniejszego serwisu mikroblogowego w Kraju Środka, dosłownie się przegrzewają. Nic dziwnego, że pan Xiao Ye Jie Xi otrzymuje kolejne zlecenia od firm modowych i jest w przededniu podpisania lukratywnego kontraktu na bycie profesjonalnym modelem.

Przekroczyłeś 30 lub 40 lat i wydaje ci się, że jesteś już zbyt stary na porządne wylaszczenie się? Przestań dołować i ruszaj na zakupy. 

3-46.jpg

grandfather-farmer-fashion-transformation-grandson-xiaoyejiexi-photography-3.jpg grandfather-farmer-fashion-transformation-grandson-xiaoyejiexi-photography-10.jpg

Manners_-Stijlopa_-by-xiaoyejiexi-photography_-7.jpg

Pan Xiao Ye Jie Xi z wnuczkiem, współautorem całego tego zamieszania.

grandson-transforms-grandfather-fashion-trip-xiaoyejiexi-photography-11-1.jpg

Stylowy staruszek przed transformacją.

przed.jpg

Jak twierdzą dobrze poinformowane źródła, jedynie żona rolnika-blogera (na zdjęciu robi dobrą minę do złej gry) jest zaniepokojona ową sytuacją – jej małżonek otrzymuje dziś setki niemoralnych propozycji nawet od młodych modelek.

babcia.jpg


Dodał(a): Michał Jośko/ fot. Weibo, XYJE Photography Piątek 11.03.2016