Najciekawsze aukcje 22. Finału WOŚP

Najciekawsze aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w jednym miejscu. Ile kosztują buty Messiego, a ile Lewandowskiego? Za jaką kasę pójdzie słynna koszulka z orzełkiem Natalii Siwiec? Ile warta jest marynarka naczelnego kawalarza Rzeczpospolitej – Karola Strasburgera? Jak duże pieniądze trzeba wydać, żeby Jurek Owsiak pozmywał Ci naczynia?
aukcje wośp


Jurek Owsiak już 12 stycznia odpali 22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tego dnia prawie cała Polska się jednoczy i wrzuca do wolontariackich puszek monety i banknoty. Ale w puli lądują również klejnoty rodowe, akty własności przedmiotów, i wszystko to, co ma jakąś wartość i można to spieniężyć. Stąd pomysł na aukcje internetowe.

21. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i wszelkie działania z nim związane, przyniosły 50 657 747,68 zł. Takie jest podsumowanie zeszłorocznej akcji. Czy w tym roku padnie rekord? Możesz się do tego przyczynić. Nie tylko wrzucając kasę do puszek, ale i licytując interesujące przedmioty.

Wybraliśmy dla Was najciekawsze aukcje, którymi warto się zainteresować, i na które nie powinieneś szczędzić grosza, bo z tymi rzeczami, szacunek na dzielnicy skoczy co najmniej o 10 punktów.

SŁYNNA KOSZULKA NATALII SIWIEC
- to w niej nasza gwiazda wystąpiła podczas meczu Polska - Czechy, w trakcie którego została sfotografowana, a jej zdjęcia obiegły cały świat i rzuciły facetów wszystkich nacji na kolana. Możesz próbować powtórzyć ten numer, ale lepiej kup ją dla swojej dobrze wyposażonej dziewczyny. Niech ktoś godny przejmie ten sztandar!BUTY LEO MESSIEGO Z AUTOGRAFEM - nówki, nieśmigane, fetyszyści będą zawiedzeni. Nie pytaj o rozmiar, te korki nie nadają się do gry - mają stać i olśniewać

BUTY ROBERTA LEWANDOWSKIEGO – treningowe korki najlepszego polskiego piłkarza, który właśnie podpisał kontrakt z Bayernem Monachium. Śmigane kilka miesięcy, więc możesz się dowiedzieć, ile potu wylewa Robert na treningach

DRAK, KRÓLIKOWSKI, MELLER, OWSIAK ZMYJĄ CI NACZYNIA – Drak, czyli Paweł Grzegorczyk, lider metalowej grupy Hunter. Resztę znasz. Zapewniają, że dadzą radę każdej stercie naczyń. Jeśli w licytacji wezmą udział domy weselne, to panowie będą musieli zarezerwować ciut więcej czasu.

KALENDARZ PIRELLI 2014 – rocznicowe, 50. wydanie, jest bardzo wyjątkowe. Kalendarz powstał w 1986 roku z prac Helmuta Newtona, jednak nie został opublikowany. Teraz ujrzał światło dzienne w ówczesnej oprawie. Do Polski trafiło zaledwie 150 egzemplarzy. Nie kupisz go nigdzie indziej niż na tej aukcji.

UDZIAŁ W MANEWRACH MORSKICH – Marynarka Wojenna zaprasza zwycięzcę licytacji na ćwiczenia w pełnym morzu na okręcie transportowo – minowym. Pamiętaj, że na krypie podlegasz hierarchii wojskowej i za nieodpowiednie zachowanie nie tylko kucharz może wylądować za burtą.

KOSZULKA KUBY BŁASZCZYKOWSKIEGO – jeden z najlepszych polskich piłkarzy zdarł z siebie szaty, podpisał i oddał na licytację. No dobra, PZPN oddał. Nie zmienia to faktu, że Jakub akcję wspiera i podpisuje się pod nią i na trykocie. Zobacz też stroje innych zawodników.

MARYNARKA KAROLA STRASBURGERA – jednoosobowy Monty Python, polski Chris Rock, mistrz small talk oddaje na aukcję górę od garnituru, który inspiruje i nakręca do działania gospodarza Familiady. Zakładając tę marynarkę, żarty same będą wyskakiwać z rękawów. Obawiamy się, że przebije nasze Kawały Barowe.Dodał(a): gianni Środa 08.01.2014