Najlepsze filmy, seriale i gry na najbliższy tydzień

Nie wiesz, co obejrzeć albo w co zagrać w najbliższy piątek lub weekend? My ci pomożemy, wybierając najciekawsze filmy, seriale i gry na nadchodzący tydzień. Zapraszamy!
barry-seal-krol-przemytu-1000x600.jpg

Filmy

Koniec sierpnia i początek września zapowiada się gorąco ze względu na 2 kinowe premiery.

„Barry Seal:  Król przemytu”, czyli prawdziwa historia wybitnego pilota o stalowych jajach, który dzięki swojemu talentowi rozpoczął współpracę z kartelem narkotykowym Pablo Ecsobara na zlecenie CIA. Pablo w pewnym momencie wyznaczył za głowę Seala nagrodę w wysokości 500 tys. dolarów lub 1 miliona – w zależności od tego czy zostanie mu przywieziony żywy, czy martwy. Zapowiada się ekscytujące, męskie kino, zwłaszcza że w tytułową  rolę wcieli się Tom Cruise. Polska premiera: 25 sierpnia 2017.„Renegaci”. Kolejna mocna pozycja na liście męskich filmów. Pięciu Navy SEALs, 300 mln dolarów w złocie na dnie jeziora, bośniaccy najemnicy i wyścig z czasem. Brzmi jak recepta na wciskający w fotel thriller? Jak najbardziej. Premiera 1 września 2017.

Seriale
Ostatni odcinek 7. sezonu „Gry o Tron”. Jeden z najbardziej kultowych seriali w ostatnim czasie, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. 6 i 7 – finałowy – odcinek do obejrzenia 24 sierpnia na HBO o 21:00 i 00:55 oraz w niedzielę 27 sierpnia o 19:45 i 3:00.

Premiera 3 sezonu „Narcos. Kolejny kultowy serial na naszej liście, opowiadający o losach bossa kartelu z Medellin – Pablo Escobara. Widowisko twarde jak i sam główny bohater. Premiera 1 września 2017 na Netfliksie. Idealna okazja, by zrobić sobie maraton z Escobarem i jednocześnie wciągnąć wspominanego „Barry’ego Seala” i dwa poprzednie sezony „Narcos”. Tak żeby odpowiednio nastroić się przed trzecim.Gry
„Uncharted: Zaginione dziedzictwo”. Na tę grę zawsze wyczekujemy z równą niecierpliwością, jak na nowego "Bonda". W końcu seria "Uncharted" to coś więcej niż tylko gra. To interaktywna przygoda o świetnym scenariuszu, pełnym zwrotów akcji i nieprzewidywalnych wydarzeń. Więcej szczegółów dotyczących „Zaginionego dziedzictwa” znajdziecie u nas w serwisie, klikając TUTAJ. Serdecznie polecamy!Injustice 2. Mimo że ta doskonała naparzanka jest już na rynku od maja 2017, to jednak warto odświeżyć sobie ten tytuł, zwłaszcza że już 12 września 2017 zostanie wypuszczony na rynek drugi Fighter Pack, w którym pojawią się takie postaci jak Hellboy, Raiden czy Black Manta. Oczekiwanie umili zaś nowy gameplay, który pojawi się w sieci 27 sierpnia. Warto w międzyczasie odświeżyć sobie wszystkie śmiertelne combosy. 
Dodał(a): JR Czwartek 24.08.2017